memo

Bugun...
26-04-2018 16:45 Kategori: SİYASET

Bürokraside yeni istifalar: Şahin, Bakbak ve Çoşkun Aday Adayı

Bürokraside yeni istifalar: Şahin, Bakbak ve Çoşkun Aday Adayı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı, AK Parti Eski Milletvekili Ali Şahin, ​Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) eski rektörlerinden Prof. Dr. Yavuz Coşkun ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Mimarlık Fakültesi Dekanı Derya Bakbak istifa etti. Şahin, Coşkun ve Bakbak'ın AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için başvurularını yaptılar. "

Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı AK Parti Eski Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) eski rektörlerinden Prof. Dr. Yavuz Coşkun ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Mimarlık Fakültesi Dekanı Derya Bakbak istifa etti. Şahin,Coşkun ve Bakbak'ın AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için başvurularını yaptılar.

Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı, AK Parti Eski Milletvekili Ali Şahin'de görevinden istifa ederek Aday Adayları kervanına katıldı. 

ESKİ VEKİL VE REKTÖR ADAY ADAYI OLACAK

Milletvekili aday adaylığı için peş peşe istifalar gelmeye devam ediyor. GAÜN eski rektörlerinden Prof. Dr. Yavuz Coşkun ve HKÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Derya Bakbak da milletvekili aday adayı olmak için görevlerinden istifa ettiler. Coşkun iki dönem rektörlük görevini ifa etti. Bakbak ise AK Parti'ye yabancı isimlerden değil, partinin eski milletvekillerinden.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU