memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

25-09-2018 17:06 Kategori: SİYASET

'Belediye'nin Kapısını Sökeceğim'

'Belediye'nin Kapısını Sökeceğim'
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Araban ilçesinde ilk aday adayını çıkardı."

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Araban ilçesinde ilk aday adayını çıkardı. Yerel seçimler için hareketli saatlerin başladığı Gaziantep'te, Araban ilçesi MHP'den Ali Oğuz'u ilk belediye başkanı aday adayı olarak çıkardı. Oğuz seçim vaatlerinin ilki olarak vatandaşlarla başkan arasındaki mesafeyi kaldıracağını söyleyerek, "Belediyenin kapısını sökeceğim" dedi.  

MHP İLÇEDEKİ İLK ADAYINI ÇIKARDI

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Araban ilçesinde ilk aday adayını çıkardı. Yerel seçimler için hareketli saatlerin başladığı Gaziantep'te, Araban ilçesi MHP'den Ali Oğuz'u ilk belediye başkanı aday adayı olarak çıkardı. "MHP'den Araban'da aday adayı henüz çıkmadı. Tek aday adayıyım" diyen Oğuz, "Allan nasip ederse Araban'ın yükünü omuzlarıma almaya hazırım. Bunu kendime borç bildim. İnşallah fakir fukaranın, yetimin, öksüzün ağabeyi oluruz. Onların ağabeyi olmak bana gurur verir" dedi. 

BAŞKANLIK KAPISINI SÖKECEĞİM

Seçim vaatlerinden birkaçından bahseden Ali Oğuz, belediye başkanı seçilmesi durumunda ilk icraat olarak vatandaşla arasındaki mesafeyi kaldırmayı düşündüğünü söyledi. "Araban Belediye Başkanı olduğum takdirde Araban Belediyesi'nin kapısını sökeceğim. Başkanlığın kapısı vatandaşa açık olacak" diyen Oğuz, gelenlerin rahatlıkla belediye başkanına ulaşabileceğinin altını çizdi. 

LİSE ÖĞRENCİLERİNE MÜJDELİ HABER 

Köyden ilçeye aktarmalı olarak gelen lise öğrencileri için ilçeye yurt yaptıracağının altını çizen Oğuz şu ifadelere yer verdi; "Fakir fukara için Araban'a lise öğrencileri için yurt yapacağım. Köylerden aktarmalı olarak gelen öğrencilerin günlük olarak ilçeye gelip gitmelerindense yeme içmelerini ve barınmalarını sağlayacağım. Çünkü Araban'da lise öğrencileri için yurt yok. Ayrıca bütün fakir fukaraların yapılmayan evlerini yaptıracağım. KÖY-KENT gibi bir sistem kuracağım ve sahipsiz insanları orada barındıracağım. Araban'ın çehresi değişecek." 

1965 Gaziantep-Araban doğumlu olan Oğuz, devlet memurluğundan yeni emekli oldu.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Mehmet şahin , 24-10-2018 21:51 aşağıdaki yorumu yaptı. vizyonsuz lar yönetti yine vizyonsuzlar yönetmeye aday araban a bu yüzden yazık. arabanın en önemli sorunu başkan kapısı ve lise öğrencilerine yurt :))))
FACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU