memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

08-01-2019 16:33 Kategori: SİYASET

Akkent’de çalışkan muhtar adayı

Akkent’de çalışkan muhtar adayı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"31 Mart yerel seçimlerinde Akkent Mahallesi’nde muhtar adayı olan Selim Hoşaf, “24 saat yanınızda olan muhtarlık prensibiyle yola çıktım bu yüzden “Mühür için değil, hizmetinize talibim” diye konuştu. "

31 Mart yerel seçimlerinde Akkent Mahallesi’nde muhtar adayı olan Selim Hoşaf, “24 saat yanınızda olan muhtarlık prensibiyle yola çıktım bu yüzden “Mühür için değil, hizmetinize talibim” diye konuştu.

“GÖREV VERİLMESİ HALİNDE AZİMLE ÇALIŞACAĞIM”

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken mahallelerde muhtarlık seçim yarışı  kıran kırana başladı. Akkent Mahallesi’nde muhtarlık için yarışa katılan Selim Hoşaf, “Bu görev bana verildiği takdirde, Akkent Mahallesi ve Akkent halkı için elimden gelen bütün gayretim ve azmimle çalışacağım. Akkent Mahallemizin güzel insanları sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Mahallemizin sakini değil sahibi olalım. Genç, yeni yüz, yeni vizyon, çalışkan içinizden biri” olarak beni seçtiğiniz taktirde bende muhtarınız olarak sizlere layık olmaya çalışacağım siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek  çalışmamız gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz” diye konuştu.

SELİM HOŞAF KİMDİR?

1984 yılında Kilis’te doğdu. Evli ve 3 çocuk babası. Okul hayatını Gaziantep’te tamamladı. Okul hayatını tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. 1998 yılında Gazimuhtarpaşa Bulvarı’nda Karel Eloktronik yetkili servisinde işe başlayarak kendini geliştirip 8 sene yetkili servis personeli olarak iş hayatına güzel adımlar attı. 2004-2005 yılları arasında askerlik görevini tamamladı.  2005 yılında ise yeni adımlarla kendi iş yerini açtı. Güvenlik sistemleri üzerine eğitimler alarak, Gaziantep, Kilis, Hatay, Adıyaman, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Malatya illerinde resmi kurum, fabrika, banka, emniyet müdürlüklerine mobese sistemleri ve güvenlik hizmetleri vermektedir.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU