memo

Bugun...
19-03-2018 14:40 Kategori: SİYASET

AK Partililer basınla buluştu

AK Partililer basınla buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci ve yeni yönetimi 6. kongreden sonra bu sabah basınla tanışma toplantısı düzenledi. Özkeçeci "2019 seçimlerine hazır olduklarını söyleyerek, ''Heyecanı hala diri olan ve dava aşkı olan yeni arkadaşlarımızla yola çıktık" dedi. "

6'ıncı Olağan Kongre'nin ardından basınla buluşan il teşkilatı adına konuşan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, 2019 seçimlerine hazır olduklarını söyleyerek, ''Heyecanı hala diri olan ve dava aşkı olan yeni arkadaşlarımızla yola çıktık. İnşallah bu yeni ekip 2019'da olacak 3 sandıkla gerçekleşecek 2 seçime hazırlayacak'' dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye genelindeki teşkilatları gençleştirdiklerine vurguyapan Özkeçeci, ''Yine teşkilatımızda cumhurbaşkanımızın ve genel başkanımızın talimatıyla üç tane 18-25 yaş arası gencimiz mevcut. Cumhurbaşkanımız kongrelerden önce bize kesin talimat verdi. 'Ben gençler için anayasa değiştirdim. Türkiye'deki her teşkilatta en az bir tane 18-25 yaş arası genç olacak' dedi. Cumhurbaşkanımızın talimatı bizim için emirdir. Şu anda Gaziantep il teşkilatında da 3 tane pırıl pırıl 18-25 yaş aralığında gencimiz var. Onlar da siyaseti bizlerle beraber öğrenecekler. Yol alacaklar'' dedi. 

TEŞKİLATTA 13 KADIN VAR

Genç kadroyu önemsedikleri kadar kadın kontenjanlarını da önemsediklerini kaydeden Özkeçeci, ''Yine genel merkezimizin ve genel başkanımızın ayrı ayrı talimatıyla kadın kontenjanına önem verdik. 13 tane kadın 6'ıncı Olağan Kongre'den sonra bizlerle beraber yol yürüyor. Ekip heyecanlı ve hazır. Genel merkezimiz 'Yarın seçim var' desin. Ekip hazır'' ifadelerini kullandı. 

CUMA CAMİİ İÇİN MİMARLAR KENTE GELMEYE BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gaziantep 6'ıncı Olağan İl Kongresi için Gaziantep'te Kamil Ocak Stadyumunun yerinin cuma camii yapılmasını söylemesinin üzerinden tartışamalra yol açan bütçe konusunda da açıklama yapan Özkeçeci, cuma camiinin çalışmalarına başladıklarını kaydetti. Özkeçeci toplantıda ''Cuma Camii yapılırken TOKİ'ye ödenmesi gereken 120 trilyon ancak yeni stadın tamamlanması iş bitiminin 160 milyon lirayı bulduğu söyleniyor. Bu parayı nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz?'' sorusuna ise ''Güçlü bir hükümetimiz var. Yerelde de ciddi bir yönetimimiz var. Altından kalkarız'' diye yanıt verdi. HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU