memo

Bugun...
23-05-2018 11:26 Kategori: SİYASET

Ak Parti’de SKM Başkanı belli oldu...

Ak Parti’de SKM Başkanı belli oldu...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"24 Haziran 2018'de yapılacak Genel Seçimler için AK Parti’de hareketlilik başladı. Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına Mehmet Haz getirildi."

24 Haziran 2018'de yapılacak Genel Seçimler için AK Parti’de hareketlilik başladı. Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına Mehmet Haz getirildi. AK Parti yönetimi, 81 ilde kurulan SKM’ların başkanlarına da “Tek işiniz seçim olacak. Başka bir şeyle uğraşmayın” uyarısında bulundu.

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimi için Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) kurdu.

SKM’DE KİMLER GÖREV YAPACAK?

Adayların açıklanması ile seçim çalışmaları hazırlıklarına başlayan AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı, seçim çalışmalarını yürütmek ve koordine etmek için Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) kurdu. SKM Başkan Ak Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Mehmet Haz oldu. Başkan Vekilliğine Av. Ali Kemal Akdoğan'ın getirildiği partide Cuma Güzel, Av. Osman Toprak ve Murat Özgüler ise SKM'de başkan yardımcılığı görevini yürütecek. Partide Tanıtım ve Medya sorumlusu Mustafa Kılıç, Mali İşler Sorumlusu Adil Aslanyürek, Hukuk İşleri Sorumlusu Av. Mustafa Edip İzol, Kadın Kolları sorumlusu Dilan Ensari, Program Sorumlusu idari amir Müslüm Ölçüm, Gençlik Kolları sorumlusu Burak Çaldıran görev yapacak.

AK Parti, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için tüm teşkilatlarda ‘kırmızı alarm’ verdi. Türkiye genelinde tam 950 bin kişiye seçim için özel eğitim verildi. AK Parti yönetimi, 81 ilde kurulan SKM’ların başkanlarına da “Tek işiniz seçim olacak. Başka bir şeyle uğraşmayın” uyarısında bulundu.

81 İLDE BAŞKA BİR İŞLE UĞRAŞMAYIN TALİMATI

AK Parti yönetimi, 81 ilde kurulan SKM’ların başkanlarına da “Tek işiniz seçim olacak. Başka bir şeyle uğraşmayın” uyarısında bulundu. Ayrıca, bakanlar ve parti yöneticileri dahil tüm milletvekili adayları seçim bölgelerindeki SKM’lerin belirlediği programa göre hareket edecek. Her aday, bağlı olduğu SKM tarafından belirlenen programa uyacak. SKM başkanları, adayların yaptığı çalışmaları günlük olarak parti genel merkezine rapor edecek. Genel merkez, adayların performansını yakından takip edecek. SKM’lerin belirlediği programı aksatan adaylar uyarılacak.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU