memo

Bugun...
08-11-2018 11:13 Kategori: SİYASET

Adaylık için istifa eden Ağcan, çiçeklerle uğurlandı!..

Adaylık için istifa eden Ağcan, çiçeklerle uğurlandı!..
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'in sevilen bürokratı Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, AK Partiden Nizip ilçe Belediye Başkanlığı için aday adayı olmak için istifa etti. Ağcan çiçeklerle uğurlandı."

Gaziantep'in sevilen bürokratı Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, AK Partiden Nizip ilçe  Belediye Başkanlığı için aday adayı olmak için istifa etti. Ağcan çiçeklerle uğurlandı.

Gaziantep'in Nizip ilçesine  Belediye Başkan adayı olmak için Bolu Belediye Başkan yardımcılığı görevinden istifa eden İhsan Ağcan gözyaşlarıyla uğurlandı.  Gaziantep'in sevilen bürokratı İhsan Ağcan AK Parti’de aday adayı olmak için cuma namazını Nizip'te kıldıktan sonra Gaziantep'e hareket edileceği ve AK Parti İl Başkanlığına müracaat için dilekçesini teslim edeceği öğrenildi.

BAŞKANDAN AĞCAN İÇİN ÖVGÜ

Bolu Belediyesi çalışanları tarafından çiçeklerle uğurlanan Ağcan için yapılan uğurlama töreninde konuşma yapan  Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı konuşmasında şöyle konuştu ; " İhsan bey bizim çok değerli bir arkadaşımız. Bizden daha iyi belediyeciliği bilen ve insani ilişkiler noktasında da kıyas dahi yapılamayacak biri. 15 yılda ondan çok şeyler öğrendik. Şuan çok onurlu bir görev için buradaki görevinden ayrıldı. Ben onun seçildiğinde, seçildiği yerdeki belediyecilik hizmeti açısından Türkiye’de örnek bir belediyeci olacağına yürekten inanıyorum. İnşallah yöre halkı da onun bu değerlerini algılar ve seçer, seçtikten sonra da bizim ilişkilerimiz devam edecektir. Ben bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. İnşallah önce aday olur, ondan sonra da seçilir ve çok istediği kendi yöresine hizmet eder" dedi.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU