memo

Bugun...
12-05-2018 13:56 Kategori: SİYASET

Aday adayı Bozkurt iddialı geliyor...

Aday adayı Bozkurt iddialı geliyor...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"24 Haziran seçimlerinde milletvekilliği için aday adayı olan işadamı Mehmet Bozkurt iddialı geliyor. "

24 Haziran seçimlerinde milletvekilliği için aday adayı olan işadamı Mehmet Bozkurt iddialı geliyor. Mobilya sektörünün içinde olan ve iş dünyasının sıkıntılarını ve kanayan yaraları nasıl saracaklarını iyi bildiğini ifade eden Bozkurt, "Sektörün içinden geldiğimiz için yaranın nerede kanadığını biliyoruz ve merhemi nereye süreceğimizin farkındayız. Gaziantep'te huzursuzluk olursa bunun acısını biz çekeriz. Türkiye'deki huzursuzluk Gaziantep'i, Gaziantep'teki huzursuzluk da Türkiye'yi etkiliyor" dedi. 

SEKTÖRÜN SIÇRAMA YAPMASI İÇİN ÇALIŞACAK

Mobilya sektörü ihracatının öncü firmalarından biri olduklarının altını çizen Bozkurt, yurt dışında da Gaziantep'i temsilen söz sahibi olduklarının altını çizdi. Almanya, Azerbaycan, Belçika, Fas, Irak, İsrail, Kanada, Libya, Makedonya, Romanya, Suriye ve Suudi Arabistan'a ihracat yaptıklarını da kaydeden Bozkurt, "Süleymaniye, Bağdat, Musul, Kerkük, Erbil bölgelerinde aktif ticaret rolümüz var. Ayrıca Kerkük, Dohuk, Süleymaniye ve Zaho'da showroom'larımız ve depolarımız var. Sektörümüzde çok iyiyiz ve Türkiye'de sıralamadayız. Dolayısıyla hem kendi sektörümüzün hem de diğer sektörülerin kanayan yarasını biliyorum. Sektörün içinden geldiğimiz için yaranın nerede kanadığını biliyoruz ve merhemi nereye süreceğimizin farkındayız. İnşallah milletvekili olursak sektörümüzün sıçrama yapması için çalışacağız" diye konuştu. 

TÜRKİYE'NİN KADERİ GAZİANTEP'E BAĞLI

Türkiye'nin kaderini Gaziantep'e bağlayan aday adayı Bozkurt, "Gaziantep birçok ülkeye sınır bir şehir. Burada huzursuzluk olursa bunun acısını biz çekeriz. Türkiye'deki huzursuzluk Gaziantep'i, Gaziantep'teki huzursuzluk da Türkiye'yi etkiliyor" ifadelerine yer vererek, kentin daha da gelişmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çizdi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU