memo

Bugun...
17-07-2018 13:55 Kategori: SİYASET

11 Gaziantep milletvekiline önemli görev

11 Gaziantep milletvekiline önemli görev
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te yeni dönemde görev yapacak olan milletvekillerine çeşitli komisyonlarda görev verildi. 9 farklı komisyonda 11 Gaziantep milletvekiline görev verildi."

Gaziantep’te yeni dönemde görev yapacak olan milletvekillerine çeşitli komisyonlarda görev verildi. 9 farklı komisyonda 11 Gaziantep milletvekiline görev verildi.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu üyeliğine, Mehmet Erdoğan Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyeliğine, Nejat Koçer Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine, Ali Şahin Dış İşler Komisyonu üyeliğine, Müslüm Yüksel İç İşler Komisyonu üyeliğine, Mehmet Sait Kirazoğlu Milli Savunma Komisyonu üyeliğine, CHP Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya Milli Savunma Komisyonu üyeliğine, İrfan Kaplan İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeliğine, MHP Gaziantep Milletvekilleri Muhittin Taşdoğan Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyeliğine, Sermet Atay İç İşler Komisyonu üyeliğine ve İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz Avrupa Uyum Birliği Komisyonu üyeliğine seçildi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU