memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

15-05-2019 15:52 Kategori: SAĞLIK

Tıp Fakültesinde sevindiren atamalar

Tıp Fakültesinde sevindiren atamalar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin, hastane yönetiminde önemli atamalar gerçekleştirdi. Bu yönetim hastaneyi ileriye taşıyacak bir ekip oldu. "

GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin yönetimindeki hastane yönetiminde önemli atamalar yapıldı. Gaziantep Üniversitesi Senatosundan geçen ve Rektörü Prof. Dr. Ali Gür'ün onay verdiği Atamalar sevinç yarattı. Tıp Fakültesi Hastanesi yeni atanan ekiple ciddi hizmetlere imza atacak gibi görüküyor.  Hastanenin yönetim kademesinde yaşanan yeni atamalarla sağlık alanında daha kaliteli projelere imza atılacak gibi.

TERFİYİ HAK EDEN EKİP BAŞARILI PROJELERE İMZA ATACAK

GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Müdürlüğünü vekaleten uzun süredir başarılı bir şekilde sürdüren Mustafa Kalkan Hastaneye Baş Müdür olarak asaleten atandı. Aynı hastanede uzun süredir  Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren bürokrasinin yakından bildiği bir isim Murat Yılmaz Çaycı'da terfi ederek hastane müdürü oldu. Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde teknik işlerden sorumlu  Müdür Yardımcılığı yanı sıra Sağlık-Sen Üniversite Şubesi Başkanlığını yürüten sivil toplum kuruluşları tarafından sevilen Müdür yardımcısı  Cuma Kerkez’de Terfi edenler arasnda yerini alarak Hastane müdürü olarak atandılar.  Üniversite Hastanesine Rektörlük makamının onayı ile asaleten yeni atanan Müdürlerden Kalkan, Çaycı ve Kerkez'in göreve getirilmesinin ardından sağılk camiası Başhekim Doç. Dr. Suat Zengin'in elinin güçlendiği ve bu kadroyla daha güçlü projelere imza atacakları  konuşulmaya başlandı.

Atamalarla birlikte güçlü bir ekibin olduğu Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyadaki tıbbi teknolojiler yakından takip edilerek Gaziantepli vatandaşların hizmetine sunulacak. Son atamaların ardından GAÜN yönetiminde oldukça memnun.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU