memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

20-10-2020 20:55 Kategori: SAĞLIK

Tıp Fakültesi hastanesi Başhekimliğe Prof. Dr. Alaşehirli atandı

Tıp Fakültesi hastanesi Başhekimliğe Prof. Dr. Alaşehirli atandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik. Hastane Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atandı. Başhekim Yardımcılığına ise şu an kadar Prof. Dr. Hakan Şevki Eren atandı. "

Prof. Dr. Sinan Akbayram, başhekim yardımcılığı teklifine bilimsel çalışmaları nedeniyle bu görevi üstlenemeyeceğini ve bu göreve layık gördükleri için Rektöt ve Rektör yardımcısına teşekkür etti. Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ilk Rektör Yardımcısı ataması ile liyakata ne kadar önem verdiğini ortaya koydu. Prof. Dr. Ayşe Balat’ı Rektör Yardımcısı atayan Rektör Özaydın, Balat’tan övgüyle bahsederken; Prof. Dr. Balat da ulusal ve uluslararası alanda yaptığı bilimsel çalışmalarla dikkat çekiyor. Gaziantep’in yetiştirdiği ender bilim insanlarından biri olan Prof. Dr. Ayşe Balat’ın GAÜN’e rektör yardımcısı olarak atanması Gaziantepliler tarafından da sevinçle karşılandı.

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat yaptıkları ortak toplantıda aldıkları karar gereği Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminde değişikliğe giderek kendileriyle çalışabileceklyeri kadrolara atama yaptılar. 

www.memohaber.com haber merkezine gelen son dakika bilgilerine göre, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliğine Tıp fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atandı. Başhekim Yardımcılıklarına acil anabilim dalında görev yapan  Prof. Dr. Hakan Şevki Eren atandı.
Rektör atamasının ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliğine önemli bir isim atandı. Prof. Dr. Belgin Alaşehirli’nin başhekimliğe atamasının ardından yardımcılıklarına atanan, Prof. Dr. Hakan şevki Eren ise Mali İşlerden Sorumlu olacağı öğrenildi.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ