memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

03-11-2022 10:08 Kategori: SAĞLIK

Tek Kullanımlık Tıbbi Malzeme İhtiyaçlarınızda Onno Medical Uzmanlığını Tercih Edin

Tek Kullanımlık Tıbbi Malzeme İhtiyaçlarınızda Onno Medical Uzmanlığını Tercih Edin
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sektörünün yenilikçi ismi Onno Medical global markaların üretmekte olduğu medikal hastane sarf malzemelerinden oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Onno Medical; deneyimi, kalitesi ve uzmanlığı ile medikal ürün ticareti konusunda ön plana çıkan bir isimdir."

 Bu anlayış dahilinde uluslararası platformda kalitesi ve güvenilirliği tescillenmiş olan markalar tarafından üretilen tek kullanımlık tıbbi malzemelerin ticaretini yapar. Onno Medical sektörünün ihtiyaçlarını, sağlık çalışanlarının ve hastaların konforunu artıracak kaliteli ve güvenilir çözümler sunar. Siz de medikal hastane sarf malzeme ve tek kullanımlık tıbbi malzeme ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle karşılamak için Onno Medical ile iletişime geçebilirsiniz.

Onno Medical’in ürün portföyü içerisinde alanının önde gelen pek çok markasının ürünleri yer alır. Bunlar arasında Oston Scientific ve Gambro da bulunmaktadır. Dünya çapında tanınan bir medikal teknoloji firması olan Gambro diyaliz tedavisine yönelik ürünler tasarlamakta ve önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. 1964 yılında İsveç’te Holger Craaford’un kurduğu bir küresel tıbbi teknoloji şirketi olan Gambro faaliyetlerini merkez içi bakım ve kişisel bakım hemodiyalizi, periton diyalizi, böbrek yoğun bakımı ve karaciğer bakımına yönelik ürünler, hizmetler ve terapiler geliştirme, üretme ve tedarik etme şeklinde sürdürmektedir.

2015 yılında Baxter tarafından satın alınan Gambro, renal bakım geliştirme konusunda sektörünün öncü ismi olarak çığır açan yenilikleri ile fark yaratmaya devam etmektedir. Bu kapsamda diyaliz klinikleri ve yoğun bakım üniteleri için eksiksiz çözümler sunmaya odaklanan Gambro verimliliğin artmasına ve tedavi kalitesinin üst noktaya taşınmasına katkıda bulunmaktadır.

Boston Scientific Geniş Ürün Yelpazesiyle Dikkat Çekiyor

Boston Scientific çeşitli girişimsel tıp uzmanlıklarında kullanılmakta olan tıbbi cihazların üretimini gerçekleştirmektedir. Massachusetts merkezli Boston Scientific solunum, sindirim, kardiyovasküler, nörolojik, ürolojik ve pelvik bozukluklar için invaziv olmayan tedavilere odaklanmaktadır.

Markanın önceliği dünyanın dört bir yanında bulunan hastaların sağlığını iyileştirmek için yenilikçi tıbbi çözümler geliştirmektedir. Bu kapsamda yenilikçi üroloji çözümleri ile hasta bakım kalitesinin sürekli olarak iyileştirilmesine odaklanır. Bu kapsamda ürologlar ile birlikte çalışmalarını yürüterek oluşturduğu böbrek taşları, pelvik taban bozuklukları, erektil disfonksiyon, BPH ve erkek stres inkontinansının tedavisine yönelik kapsamlı çözüm portföyü ile dikkat çeker.

Boston Scientific ürün portföyünde yer alan Mustang RX Biliyer Balon Dilatasyon Kateteri yani CRE PRO, CRE RX, CRE Sabit ve CRE Tel Kılavuzlu Balon Dilatasyon Kateterleri optimum kontrol, performans ve verimlilik elde etmek için balon endoskopide tutarlı bir performans sağlamaktadır. Hem CRE RX Biliyer hem de PRO Tel Kateterler, zor safra taşlarının çıkarılması amacıyla kullanım için endike tıbbi malzemeler olma özelliğine sahiptir.

Sterling balon kateter ailesi ise klinik olarak en kapsamlı boyut teklifleri ve mevcut endikasyonlar için sınıfının en iyisi lezyon giriş profiliyle söndürme sürelerini sunmaktadır.

CRE PRO, CRE RX, CRE Sabit ve CRE Kablo Kılavuzlu Balon Dilatasyon Kateterleri de optimum kontrol, performans ve verimliliğe yönelik olarak balon endoskopi sırasında tutarlı bir performans sağlamaktadır.  CRE RX Biliyer Balon Dilatasyon Kateteri, değişen skop pozisyonu ve değişen anatomisi olan hastaların tedavisi sürecinde papillaya doğrudan bir yaklaşım için mevcut 5,5 cm'ye ek olarak 3 cm uzunluğunda yeni bir balon seçeneği sunmaktadır. CRE PRO Kablo Kılavuzlu Balon Dilatasyon Kateteri ve CRE RX Biliyer Balon Dilatasyon Kateteri, optimal geçirgenlik ve gömülü platin iridyum RO işaretleri için aerodinamik profile sahip olmasıyla ön plana çıkan CRE Balon Dilatasyon Kateterleri olarak tanımlanabilir.

Pek çok farklı boyutlarda üretilmekte olan Hurricane™ RX Biliyer Balon Dilatasyon Kateteri, darlıkları geçerken direnci azaltma ve itilebilirliği artırma amacıyla tasarlanmıştır. Hurricane RX Biliyer Balon Kateter, safra ağacı ve Oddi Sfinkterindeki darlıkların endoskopik dilatasyonu için çift lümenli bir kateter olma özelliğini taşır. Balon, hasta anatomisine ve darlık boyutuna uyum sağlamak için çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Düşük profilli, 5,8 Fr balon şaftı, darlıkları geçerken sürtünmeyi azaltma ve itilebilirliği artırma amacıyla tasarlanan bir ürün olarak son derece önemli fayda sağlamaktadır. 

 

Percuflex™ Plus Üreteral Stent maksimum kontrol amacıyla tercih edilebilecek son derece sağlam bir üreteral stenttir. Yerleştirme kolaylığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Malzeme gücü ve pürüzsüz stent yüzeyi sayesinde dar bölgelerde gezinmeyi kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Stent gövdesi boyunca her 5 cm’de bir dereceli çevresel işaretler vardır. Gelişmiş ID/OD oranı için daha geniş iç lümenli düşük profilli stent temelde yüksek tutma bobini gücü nedeniyle göç riskini azaltma amacıyla tasarlanmıştır. Konik ucunun tasarlanmasındaki amaç üreter ağzından erişimi kolaylaştırmaya yardımcı olmaktır. İlerlemeyi kolaylaştırma amacıyla HydroPlus kaplaması ve ilerlemeyi onaylamak için her 5 cm’de bir mesane işaretlerinin olması sayesinde son derece konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Algılanabilir lateks içermeyen ürün 10cm - 30cm arasında değişen uzunluklarda 4.8F - 8F olarak bulunmaktadır.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ