memo

Bugun...
28-02-2020 15:27 Kategori: SAĞLIK

Takma Kirpik

Takma Kirpik
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kirpik; gözlerin daha güzel görünmesini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Uzun, gür ve kıvrık kirpiklere kim sahip olmak istemez ki? Ancak, herkes bu kadar şanslı olmayabilir. Peki istenilen kirpiklere sahip olmanın başka bir yolu yok mu? "

Gelişen teknoloji, kadınların güzelliklerine güzellik katacak yepyeni kozmetik ürünlerini de beraberinde getirmiştir. Hanımların istekleri doğrultusunda üretilen Takma Kirpik ile gözler daha güzelleşecek ve bakışlar farklı bir anlam kazanacaktır.

Takma Kirpik Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takma Kirpik kullanmak isteyen kişilerin öncelikle nasıl kirpiklere sahip olmak istediğine karar vermesi gerekmektedir. Günlük yaşamda kullanılmak istenen kirpikler, doğal ve çok uzun olmamalıdır. Bu kişilere doğal kirpikl havasını vermekte ve abartıdan uzak olmalarını sağlamaktadır.

Ancak, gece herhangi bir davet için ise, daha göz alıcı, uzun ve kıvrık kirpiklerin kullanılması uygun olmaktadır. Takma kirpikler, tek tek kendi kirpiklerinin arasına yapıştırılabildiği gibi, tüm olarak da takılabilmektedir.

Takma kirpik için iki yöntem uygulanmaktadır. Birinci yöntem;  kirpik diplerine yapıştırıcı madde sürülüp, takma kirpiklerin ortasından cımbızla tutulup, 1-2 dakika sonra kendi kirpiğinin yanına yapıştırılmasıdır. İkincisi ise, daha pratik olan mıknatıslı takma kirpikleri, manyetik alanının kendi kirpik dibine tutturulması işlemidir.

Takma kirpik kullanımından önce, kendi kirpik boyu ile ayarlanmalı ve çok uzun ise bir miktar kesilmelidir. Böylece gözlerin rahatsız olması önlenmiş olur. Takma kirpik takıldıktan sonra, maskara sürülmesinde bir sakınca yoktur.  En uygun takma kirpik modellerine sitemizden rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. https://www.cosmetica.com.tr/takma-kirpikler/ sayfasında yeni ürünler bulunuyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU