Bugun...
08-08-2019 17:19 Kategori: SAĞLIK

Sağlık İl Müdürü Uzman Doktor Serdar Sarıfakı, görevden alınıyor...

Sağlık İl Müdürü Uzman Doktor Serdar Sarıfakı, görevden alınıyor...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bir süre önce İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Serdar Sarıfakı, görevden alınacağı bilgileri sağlık kulislerinde bomba etkisi yarattı..."

Gaziantep protokolü, siyasetçiler ve STK’lardan oluşan şehrin ortak aklı Ankara’ya bir çıkarma yaptı. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya gerçekleştirilen ziyarette ise Gaziantep’in aksayan sağlık hizmetleri gündeme alınarak İl Müdürü  Uzm. Dr. Serdar SarıFakı’nın görevden alınma konusu gündeme geldi. SarıFakı’nın görevden alınacak duyumları  gündemde bomba etkisi yaratırken yerine kimin atanacağı ise sır gibi saklanıyor.

GAZİANTEP HEYETİ İL MÜDÜRÜ SARIFAKI’NIN GÖREVDEN ALINMASINI TALEP ETTİ

Ankara çıkarmasında Bakan Koca ile bir araya gelen Gaziantep heyeti Gaziantep’te aksayan sağlık hizmetlerini tartışarak hizmetlerin iyileştirilmesi kapsamında şu an görevde olan Dr. Serdar Sarıfakı’nın görevden alınarak yerine yeni yeni bir atamanın yapılmasını gündeme getirdi. Önümüzdeki saatlerde İl Müdürü SarıFakı’nın görevden alınması bekleniyor. İl Müdürü SarıFakı’nın yerine kimin atanacağı ise sır gibi saklanıyor.

Kulis bilgilerini takip eden Memohaber ataması yapılacak yeni müdürle ilgili kamuoyuna açıklayacak. Yeni atnacak il müdürü ve sağlık ekibi  için Memohaber yakın takipte ve alınan tüm bilgileri siz değerli okurlarımız için an ve an paylaşacak.

GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA GAZİANTEP’İN AÇILAMAYAN HASTANELERİ VE AKSAYAN SAĞLIK HİZMETLERİ DE GÜNDEME ALINDI

Gaziantep’te tam teşekküllü olarak açılması planlanan 300 yataklı Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi ve Karkamış Devlet Hastanesi’nin de gidişatı ve tam teşekküllü olarak hizmete açılamayışı da gerçekleştirilen toplantıda Bakan Koca ve Gaziantep heyeti tarafından gündeme alındı.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU