memo

Bugun...
08-11-2018 17:59 Kategori: SAĞLIK

Lösemili çocuklar haftasında Gaziantep'te muhteşem organizasyon

Lösemili çocuklar haftasında Gaziantep'te muhteşem organizasyon
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi tarafından 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.​ "

 
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde  Lösemi haftası ile ilgili coşkulu bir etkinlik düzenlendi.  
Etkinlikte çocuklar moral depolarken, hastane yönetiminin yaptığı  organizesyonu çocukların yakınları alkışladılar.
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde  Lösemi haftası ile ilgili coşkulu bir etkinlik düzenlendi.  Etkinliği Lösemi Haftası ile ilgili amaçlarının bir farkındalık yaratmak, hastaları eğlendirmek,  hastaların moral ve motivasyonlarını yükselterek tedaviye yardımcı olmak, Lösemi hakkında herkesi bilgilendirmek ve erken tedbir almalarını sağlamak amacıyla yaptıklarını söylediler. Organizasyonda hastane çalışanları ve hastalar palyaço gösterileri,  karaoke,  yaptıkları resimlerin sergilenmesi ve dans gösterileri ile eğlenceli bir program oldu. Programda hematoloji onkoloji  uzmanı  doktor Erdem Ak  konuşmasında bölgedeki en ileri düzey merkezlerden biri olduğu ve başarı oranlarının çok yüksek olduğunu belirtti. Programda çeşitli yarışmalar düzenlendi.  Yarışmada birinci olanlara il Sağlık Müdürü Uz. Dr. Serdar Sarıfakı ve Sağlık Bakım Hizmetleri  Müdürü Yakup Kolsuz tarafından ödül verdiler.

 
 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU