memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-07-2020 14:26 Kategori: SAĞLIK

Koronavirüs Gaziantep'te kol geziyor! Ölü sayısı artıyor

Koronavirüs Gaziantep'te kol geziyor! Ölü sayısı artıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın vaka sayılarında artış görülen iller arasında işaret ettiği Gaziantep'te ilçelerde de Koronavirüs vakalarında artış gözleniyor. Başta Nizip ve İslahiye olmak üzere ,Koronavirüs Araban'da da kol geziyor. Araban'da bir kişi koronavirüsten yaşamını yitirirken, ilçe dışında yine koronavirüsten vefat eden 2 kişi Araban'da toprağa verildi."

Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, ilçede korona virüs (covid 19) nedeniyle ilk ölümün meydana geldiğini belirterek, tüm ilçe halkını salgına karşı dikkatli olması için uyardı.
Kaymakam Abdulhamit Mutlu, ilçe dışından 2 kişinin korana virüs salgınında vefat ederek ilçede defnedildiğini belirterek, hastalığın başladığı günden itibaren ilçede ilk ölümün bugün meydana geldiğini kaydetti. Tüm ilçe halkının daha dikkatli olmasını isteyen Kaymakam Mutlu, herkesin alınan tedbirlere uyması gerektiğini de kaydetti. Mutlu, "Değerli Arabanlılar Arabanlı 2 vatandaşımız ilçe dışında salgından vefat ederek ilçemizde defnedilmişti. Bugün ilçemizde hastalığa yakalanarak tedavi gören ilk vatandaşımızı kaybettik. Vatandaşımızın mekanı cennet olsun. Lütfen ama lütfen kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için bu vakitten sonra çok daha dikkatli ve tedbirli olalım" ifadelerini kullandı.Kaynak: İHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna