memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

18-11-2020 14:38 Kategori: SAĞLIK

Kırmızı alarm! Gaziantep'te her yer kırmızıya boyandı

Kırmızı alarm! Gaziantep'te her yer kırmızıya boyandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Başkan Erdoğan, dün yapılan Kabine Toplantısının ardından koronavirüs salgınıyla ilgili alınan yeni kısıtlama kararlarını açıkladı. Vaka sayısında yaşanan artışın ardından gözler bir taraftan da Sağlık Bakanlığının "Hayat Eve Sığar" uygulamasına çevrildi. Uygulamada yer alan illerin neredeyse tamamında geçtiğimiz haftalara göre artan yoğunluk farkı haritaya yansıdı. Gaziantep'te koronavirüs vaka sayısı da endişe verici boyutlara geldi. Vatandaşların sosyal mesafe başta olmak üzere kurallara uymaması kentin koronavirüs haritasında kırmızıya bürünmesine neden oldu."

GAZİANTEP - 21 EKİM 2020
Kovid-19'un yayılımı ve bulaşmasında son dönemlerde tüm ülkelerde artış yaşandığına, özellikle Avrupa kıtasında salgının seyrinde ciddi yükseliş görülmesi nedeniyle yeni tedbirlerin alındığına işaret edilen genelgede, Türkiye'de de kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra salgının seyri ve olası riskler göz önünde bulundurularak hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemlerin belirlendiği vurgulandı.

GAZİANTEP - 5 KASIM 2020
Genelgeye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda yeni tedbirler, 20 Kasım Cuma günü saat 20.00'den itibaren geçerli olacak.

GAZİANTEP - 18 KASIM 2020
Bu kapsamda alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezleri sadece 10.00-20.00 saatlerinde hizmet sunacak.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ