memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

17-06-2021 23:11 Kategori: SAĞLIK

Görevi başında hayata veda etti: sağlıkçıları yasa boğdu

Görevi başında hayata veda etti: sağlıkçıları yasa boğdu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep sağlık camiası kendilerini derinden üzen ölüm haberiyle güne başladılar. Görevi sırasında beyin kanaması geçiren ambar görevlisi Cuma Budak yoğun bakım ünitesinde yaşama tutunamayarak hayata veda etti."

Gaziantep sağlığında çeşitli kademelerde 28 yıldan beri görev yapan, İl Sağlık Müdürlüğü ve  Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinde İl Konsilide görevi ve ardından  Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ambar depo görevlisi olan 3 çocuk babası Cuma Budak görevi sırasında  beyin kanaması gegeçirdi. Yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine nakledilen ve geçtiğimiz haftadan bu yana yaşam mücadelesi veren Cuma Budak bu sabah yaşamına veda etti.

Ölüm haberini alan ailesi, yakınları ve çalışma arkadaşları yasa boguldu. Görevi başanda hayatını kaybeden Cuma Budak için  bugün saat 12.00'de Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bahçesinde anma töreni düzenlenerek helallik alınacak sonrasında ikindi namazına mütakip Yeşilkent mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ