memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

01-01-2019 02:55 Kategori: SAĞLIK

Gaziantep'te 2019'un ilk bebeğine:Vali'nin adı verildi.

Gaziantep'te 2019'un ilk bebeğine:Vali'nin adı verildi.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te 2019 yılının ilk dünyaya gelen erkek bebeğe Vali Davut Gül'ün adı olan Davut ismi verildi. Vali aileyi hastanede ziyaret edip altın taktı. Şerife Fırat Çiloğlu çiftinin dünyaya gelen 4. çocuklarına aile ilk ziyaretcisi Gaziantep Valisi Davut Gül oldu."

Şerife Fırat Çiloğlu çiftinin 4. çocukları olarak  dünyaya gelen erkek bebek  saat 00.01’de Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde normal doğum ile dünyaya geldi. Gayet sağlıklı olarak dünyaya gelen bebek Davut 2 kiloğram 900 gram olarak doğdu. 

Vali Davut Gül beraberinde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve İl Jandarma Komutanı Albay Halil Uysal, İl Sağlık Müdürü Dr. Serdar Sarıfakı ile bebeği ve ailesini ziyaret ederek anne ve babayı tebrik etti. Davut bebeğin ailesine, vatanına, milletine, devletine hayırlı bir evlat olması dileğinde bulundu. Vali Gül adının koyulduğu erkek bebeğe altın taktı.

Vali gül hastanede 2019 yılının ilk saatlerinde görev yapan sağlıkçıların yeni yılını kutladı. Çalışanlar vali Davut Gül ile birlikte selfie çektirdiler.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU