memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

14-05-2019 11:33 Kategori: SAĞLIK

Gaziantep'in yılın Hemşiresi ve Ebesi ödüllerini aldılar

Gaziantep'in yılın Hemşiresi ve Ebesi ödüllerini aldılar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sağlık Bakanlığı’nca “Ebeler ve Hemşireler Günü” etkinlikleri kapsamında Gaziantep adına yılın ebesi Ayşe Kılınç ve Hemşiresi Sıdıka Erbaş Ankara’da gerçekleştirilen programda “Yılın Hemşiresi ve Ebesi” teşekkür belgelerini İl Müdürü Uzman Doktor Serdar Sarıfakı ile birlikte aldılar."

Gaziantep’te “Yılın Ebesi” seçilen Avukat Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi Doğumhane Ebesi Ayşe Kılınç ve “Yılın Hemşiresi” seçilen 25 Aralık Devlet Hastanesi Hemodiyaliz servisi sorumlu hemşiresi Sıdıka Erbaş, Teşekkür belgelerini Sağlık Bakan yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven’ın elinden aldılar.

Ankara Sheraton hotelde verilen iftar yemeğinden sonra yılın “Ebeler ve Hemşireler Günü” kapsamında illerden gelen hemşire ve ebeler ödüllerini aldılar. Törene Gaziantep İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Serdar Sarıfakı ile birlikte yılın ebesi Ayşe Kılınç ve hemşiresi Sıdıka Erbaş katılarak temsil ettiler. Ödül töreninde Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven Suriye ve Gaziantep'te ki başarılı çalışmalarından dolayı Sağlık Müdürü Sarıfakı'ya teşekkür etti. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU