memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

13-05-2019 12:40 Kategori: SAĞLIK

Flaş... Flaş... Flaş... İl Sağlık Müdürü görevden alındı

Flaş... Flaş... Flaş... İl Sağlık Müdürü görevden alındı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sağlık Bakanlığı tarafından görevden alındı. İl Sağlık müdürü görevi iade etmek üzere Sağlık Bakanlığı'na çağrıldığı, salı günü Sağlık Bakanı ile görüşme yapacağı öğrenildi. "

İhtisasını Tamamladıktan sonra Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesine atanan bir süre burda İntaniye servisinde Enfeksiyon uzmanlığı yapan Dr. Bediha Salnur 'u Gaziantep Sağlık camiasının yakinen tanıdığı öğrenildi

İzmir'de Halk Sağlığı Müdürlüğü görevini yürütürken, 11 Aralık 2012 yılında İl Sağlık Müdürü olarak atanan Bediha Salnur, 2015 yılına kadar bu görevi yürüttü. Daha sonra 7 Haziran 2015 seçimlerinde görevinden istifa ederek AK Parti'den İzmir milletvekili adayı olan, ancak seçilemeyen Uzman Doktor Bediha Salnur, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne atandı. 28 Aralık 2016'ya kadar da Halk Sağlığı Müdürü olarak görev yapan Salnur, daha sonra eski görevi olan İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna yeniden oturdu. 29 Aralık 2016'da İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Salnur, Sağlık Bakanlığı tarafından görevden alındı. Salnur'un görevi iade etmek üzere Sağlık Bakanlığı'na çağrıldığı, salı günü görüşme yapacağı öğrenildi.


 Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU