memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

05-07-2020 16:01 Kategori: SAĞLIK

Eczane Etiketi Modelleri

Eczane Etiketi Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Eczanelerde yer alan ürünlerin üzerine eklenen eczane etiketi modelleri her zaman hijyenik açıdan uygun olmalıdır. Bir etiketin hijyenik kalabilmesi için de mutlaka termal özelliklere sahip olması gerekiyor. "

Eczanelerde yer alan ürünlerin üzerine eklenen eczane etiketi modelleri her zaman hijyenik açıdan uygun olmalıdır. Bir etiketin hijyenik kalabilmesi için de mutlaka termal özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu etiketler, barkod sistemine de dahil olduğundan tamamen termal özelliklere sahiptir. Suya dayanıklıdır ve temizlik açısından da neme dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Eczane etiketi ürünleri barkod sisteminde okutulan modellerdir. Farklı en ve boylara sahip şekilde sizlere sunulmaya devam ediyor. Kullanacağınız makine ve alanlara göre enlerinde ve boylarında tercih yapabilirsiniz. En ve boylarına göre fiyatlarında artış sağlanmakta olan bu etiketler, rulo şeklinde paket olarak da satışa sunuluyor. Toplu olarak temin etmek daha mantıklıdır.

Eczane Etiketi İşlemleri Kolaylaştırıyor

Eczane etiketi ürünleri var olan tüm ürünlerin üzerinden işlem yapmayı kolaylaştırıyor. Tek hareketler barkod okunuyor ve sisteme tüm bilgiler anlık olarak düşüyor. Sistem üzerinden alım ve satımların takibi de çok daha kolay şekilde yapılıyor. Sizler de barkod sistemine geçen eczacılar olarak etiketlerinizi https://www.arabulgelsin.com/termal-etiketler-pmk13 adresinden alabilirsiniz. 

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna