Bugun...
02-08-2019 09:46 Kategori: SAĞLIK

Durex

Durex
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Uzun senelerden beri insanların cinsel sağlık malzemelerini üreten ve son derce yaygın olarak kullanılan bir firmadır. "

Uluslararası standartlara uygun ve ölçülere göre üretilmekte olan prezervatifleri, uygun fiyatları ile kullanıcılara sunmaktadır. Sürekli güvenlik testlerine tabi tutulan bu markalar, farklı tırtıklı yapıları sayesinde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Güvenli seks ve cinsel haz için kullanılması gereken bu ürünler, erkeğin spermini içerisinde tutarak aynı zamanda hamileliğinde önüne geçmektedir. Ekstra ince çeşitleri ve uyarıcı jelleri sayesinde cinsel birleşmede iki bireyin de korunmasını ve aldığı hazzı arttırmaktadır. Oldukça geniş çeşitlere ve ürün yelpazesine sahip durex erkekler ve kadınların zevk noktasını ortada buluşturmayı hedeflemektedir.

Durex Prezervatif Çeşitleri

Oldukça güvenli ve saydam lateksten üretilmekte olan ince ürünleri sayesinde cinsel birleşmede iki kişinin de en yüksek haz noktasına dokunmayı hedefleyen ürünleri mevcuttur. Partnerinizin beklentilerine göre seçmiş olduğunuz prezervatifleri de satın alabilmektesiniz. Keyifli cinsel yaşam ve korunmanın en önemli faktör olduğu cinsel ilişkiler, durex sayesinde oldukça güvenli hale gelmektedir. Ayrıca jelleri bulunan bu firma seks esnasında kayganlık sorunu yaşayan çiftlere de tavsiye edilmektedir. Bu jeller, içerisinde bulunan uyarıcılar ve aromaları sayesinde oldukça keyifli bir seks deneyimini insanlara sunmaktadır. Cinsel konuda oldukça başarılı çalışmalar yürüten bu firma, sürekli yeni trendler çıkarmaktadır. Dermatolojik testlerden de geçen bu ürünler, cildin yapısına uygundur.

Durex Prezervatif Kullanımı

Prezervatif uzun yıllardan beri cinsel birleşmede korunmanın en temel ürünü olmuştur. Oldukça kritik bir öneme sahip ürünler, ilişki esnasında yaşanacak hazzı azaltmadan korunabilmenin temelini atmaktadır. Alınan prezervatifler takılmadan önce kontrol edilmelidir. Yırtık prezervatifler asla takılmamalıdır. Takılması oldukça kolay olan bu ürünü, erekte olmuş penisin üstünden aşağı çekerek takılması gerekmektedir. Kayganlaştırıcılı olan kısım iç penisin iç kısmına gelmesi gerekmektedir. Takarken dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise içeride hava kabarcığının kalmamasıdır. Ayrıca penis boyuna göre prezervatifler seçilmelidir. Fazla geniş ya da dar olan ürünler kullanıldığında oluşan haz azalmaktadır. Çeşitli durex prezervatif çeşitlerine ve jellerine https://www.recete.com/durex/ üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU