Bugun...
11-01-2017 08:24 Kategori: SAĞLIK

Dr. Ömer Aykut, beklenen atamaları yapmaya devam ediyor

Dr. Ömer Aykut, beklenen atamaları yapmaya devam ediyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Görevden alınan Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği eski genel sekreteri Doç. Dr. Hayati Deniz'in yerine atanan ve sağlık camiasında memnuniyetle karşılanan Dr. Ömer Aykut, beklenen atamaları yapmaya devam ediyor."

Görevden alınan Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği eski genel sekreteriDoç.  Dr. Hayati Deniz'in yerine atanan ve sağlık camiasında memnuniyetle karşılanan Dr. Ömer Aykut, beklenen atamaları yapmaya devam ediyor.

www.Memohaber.com haber merkezine ulaşan son dakika bilgilerine göre,Hakkında çıkan birçok iddiadan dolayı görevden alınan Doç. Dr. Hayati Deniz'in çalışma ekibinde yer alan ve eski genel sekreter gibi hakkında iddialar olan Mali Hizmetler Başkanı Şakir Yılmaz görevinden alındı. Yeni Genel Sekreter Dr. Ömer Aykut'un sağlık camiasında çıkan dedikodulara ve iddialara son vermek adına görevden aldığı Şakir Yılmaz'ın yerine İslahiye Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Selahattin Tekatlı getirildi.

Ayrıca, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Ökkeş Tazeoğlu'nun yerine Şehitkamil Devlet Hastanesi eski müdürü Selahattin Gür atanırken, Ökkeş Tazeoğlu ise Genel Sekreterlik bünyesindeki Tıbbi Hizmetler bölümünde uzman kadrosuna çekildi.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Ali Bulam'ın yerine de İbrahim Özaslan getirildi.

Son olarak, Tıbbi Hizmetler Başkanlığı'na ise Cem Basmacı'nın yerine 25 Aralık Devlet Hastanesi Genel cerrahi Uzmanı Dr. Emin Yılmaz getirildi. 

Öteyandan 25 Aralık Devlet Hastanesi Mali ve İdrai işler müdürü Abdullah Uzunaslan'ın Genel Sekreterliğe İdari Başkan olmasıyla boşalan müdürlüğü aynı hastanenin bir dönem otelcilik müdürlüğünü yapan İbrahim Gözüyukarı'ın ise mali ve idari işler müdürü olarak 25 Aralık Devlet Hastanesine atandığı öğrenildi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINHABERE YAPILAN YORUMLAR

yorumlar Erkan Arslan , 10-01-2017 20:12 aşağıdaki yorumu yaptı. Görevden alındı diye yazmışsınız ben istifa etti diye duydum ama ben yanlışımı duydum yoksa sizmi yanlış duydunuz? doçent doktor Hayati Deniz onuda yanlış yazmışsınız.
yorumlar Mehmet , 10-01-2017 13:56 aşağıdaki yorumu yaptı. İbrahim özaslan haberi yalanmış
yorumlar Tuncay Taşkın , 10-01-2017 12:49 aşağıdaki yorumu yaptı. İbrahim Gözüyukarı da 25 aralık dv.hst müdürü olarak atanmadımı Yazmamışınız.
FACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU