memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

04-12-2021 17:19 Kategori: SAĞLIK

Darphin Ürünleri İle Cildiniz Nefes Alsın

Darphin Ürünleri İle Cildiniz Nefes Alsın
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bakım ürünlerinden Darphin İntral Toner cildinizi temizlemeye yarayan tonik ürünlerden biridir .Gün boyu cildinizin temizlenmesinde makyaj ve cilt temizliğinde uygulayabileceğiniz bir üründür. Pamuk ile cildinize nemlendirici sonrası darphin intral toner ile bakımını sağlayabilirsiniz. "

Darphin Stimulskin Plus Serumask

Cildinizi gençleştiren ürün tüm cilt tiplerine göre üretilmiş gençleştirici etkiye sahip bir bakım ürünüdür. Cildin yaşlanmaya karşı koruyucusu olan ürün darphin sayesinde kırışıklıkların ve çizgi oluşumlarının önüne geçebilirsiniz.  Gece ve gündüz kullanılabilen ürün akşamdan sürülerek maske uygulaması ile sabah ciltten temizlenerek kullanılabilir. İnce tabaka halinde kullanılan darphin stimulskin plus serumask 15 dakika cilde uygulayıp fazlası masaj ile cilde yedirilir.

Sıkılaştırıcı Ürün Darphin

Darphin Stimulskin Plus Canlandırıcı ve Sıkılaştırıcı Serum cildi sıkılaştırmak ve canlandırmak amacı ile kullanılan ürünlerden biridir. Pürüzsüz görünüm kazanmak için ve ince yapıdaki çizgilerin giderilmesinde serum etkisi yaratan ürünü düzenli kullanarak cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Boyun ve yüze masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Darphin ile Cildinizi Tazeleyin 

Darphin Vetiver Aromatic Care cildin doğal yapısını koruyarak bariyer görevi görür.  Taze ve canlı bir cilt görünümü için cildi dinlendirici etkiye sahip ürün 4 damla ölçüde elleri ısıtarak cilde tatbik edilir. Darphin canlandırıcı ürün  tüm cilt tiplerine uygun bir bakım ürünüdür.

Nemlendirici Bakım Ürünü Darphin

Haftada bir kez kullanılması yeterli olan Darphin Perfectıng body scrub ürünü cildinize uygulayarak dairesel hareketlerle cilde uygulayabilirsiniz dirsek, topuk ve dizler için kullanabileceğiniz ürün cildi nemlendirir. Ürünü kullandıktan sonra cildinizi durulayabilirsiniz. 

Leke Giderici Darphin Melaperfect Hyper Pigmentation

Cilt lekeleri cilt sağlığına önem verenler için büyük bir sorundur. Lekelenmeleri minimize indirerek cilde sağlıklı görünüm kazandıran leke giderici darphin cildin pürüzsüz ve doğal yapısını koruyarak lekelerin azalmasında yardımcı olur. İhtiyacınız olan darpin ürünü satış sitelerinden adresinize sipariş edebilirsiniz.

Detaylar için; https://www.recete.com/darphin/ 

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ