memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

10-06-2019 23:05 Kategori: SAĞLIK

Bir umuttur yaşamak : 3 Günde donör bulunamazsa...

Bir umuttur yaşamak : 3 Günde donör bulunamazsa...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma hastanesi Onkoloji servisinde yatan lösemi hastasi 9 yaşındaki Özge Sarıkaya isimli çocuk hastaya uygun ilik için acil olarak A rh + Donör'e ihtiyaç vardır. Baba Gaziantep Halkını kan vermeye çağırıyor"

Her geçen gün çocuğunun gözü önünde eriyen çocuğu için feryad eden Baba Muhterem Sarıkaya hastalığı nedeniyle tedavi gören 9 yaşındaki kızı Özge Sarıkaya'nın  sağlığına kavuşmak için ilik bekliyor.  Lösemi hastasi Sarıkaya 3 ay önce baş dönmesi ve ağrı şikayeti ile gittiği hastanede yüksek riskli lösemi hastası olduğunu öğrendiği günden beri hayatını hastane koridorlarında geçiriyor.

BABA HERKESİ DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRDI

Baba Muhterem Sarıkaya "Herkesten çok duyarlı olmalarını rica ediyorum. Herkes empati kursun. Herkes kendini benim yerime koysun. Çok hızlı bir şekilde Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji bölümüne gidip ben gönüllü kemik iliği bağışçısı olmak istiyorum desinler. Bağışcı olmak çok zor bir şey değil. Sadece kan verecekler. O yüzden insanlar korkmasınlar. Destek olsunlar, herkesten elini vicdanına koymasını rica ediyorum" dedi.

İrtibat Telefonu Baba Muhterem Sarıkaya 0538 600 71 16Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU