memo

Bugun...
14-02-2018 09:55 Kategori: SAĞLIK

Başhekim Zengin’den Hatay’a ziyaret

Başhekim Zengin’den Hatay’a ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin ve Hastane Müdürü Mustafa Kalkan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin Bölgesi’ndeki terör hedeflerine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amaçlı Hatay’a ziyarette bulundu."

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin ve Hastane Müdürü Mustafa Kalkan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin Bölgesi’ndeki terör hedeflerine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amaçlı Hatay’a ziyarette bulundu.

Bu ziyarette Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı ve Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ömer Akbaş ile görüşüldü.

Afrin operasyonu ile ilgili bilgi alış verişinin bulunulduğu ziyarette, GAÜN Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin, “ Bir yıl önce yapılan Fırat Kalkanı operasyonundan edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle her türlü koordinasyona hazırız.  İhtiyaç halinde her türlü desteği sağlayacağımızı iletmek amaçlı bu ziyaretleri yapmak istedik. Hastane olarak tüm imkânlarımızla milletimizin ve ordumuzun hizmetindeyiz” ifadelerine yer verdi.

AFAD Koordinasyon Merkezi’nin de gezildiği bu ziyarette; Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı ve Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ömer Akbaş, GAÜN Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Suat Zengin’e yapmış oldukları duyarlı ziyaretten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU