memo

Bugun...
22-03-2020 15:09 Kategori: SAĞLIK

2 saat içinde numune sonuçları açıklanacak

2 saat içinde numune sonuçları açıklanacak
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te Coronavirüs numuneleri için önce Ankara, ardından Adana illerinde teste gönderilen numuneler artık Gaziantep Dr. Ersin Arslan Araştırma Hastanesi bitişiğindeki halk sağlığı laboratuvarda yapılıyor. Testleri kabul edecek olan Dr. Ersin Arslan Araştırma Hastanesi için Sağlık Bakanlığı özel bir cihaz temini gerçekleştirdi. "

Www.memohaber.com haber merkezinin edindiği bilgilere göre; Gaziantep’te Coronavirüs numuneleri için önce Ankara, ardından Adana illerinde teste gönderilen numuneler artık Gaziantep Dr. Ersin Arslan Araştırma Hastanesi’nde yapılabilecek. Testleri kabul edecek olan Dr. Ersin Arslan Araştırma Hastanesi için Sağlık Bakanlığı özel bir cihaz temini gerçekleştirdi. 
2 SAAT İÇİNDE NUMUNE SONUÇLARI AÇIKLANACAK

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Araştırma Hastanesi bitişiğindeki halk sağlığı laboratuvarındaki cihaz, kan testlerinin alınması ve cihaza ulaştırılması ile iki saatlik bir süreç sonunda net sonuçlara ulaşılabilecek. 
ABDULKADİR YÜKSEL DEVLET HASTANESİ’NDE ŞÜPHELİ ÜÇ VAKADAN İKİSİ YOĞUN BAKIMDA
Gaziantep kamu hastanelerinde şüpheli vaka dolayısıyla gözetim altına alınan hasta sayılarında da önemli bir artış yaşandı. Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde Coronavirüs şüphesiyle üç kişinin bulunduğu da edinilen bilgiler arasında. Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde yer alan üç kişinin ikisi Umreden geldiği diğer bir kişinin ise genç bir bayan olduğu yine edinilen bilgiler arasında. Umreden dönen karı koca çiftçin ise şu anda yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Üçüncü kişi olan genç bayan ise hastane bünyesinde bulunan bir odada izole edilerek bekletiliyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU