memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

04-08-2020 21:16 Kategori: SAĞLIK

İnayet Topçuoğlu Hastanesi o iddiaları yalanladı

 İnayet Topçuoğlu Hastanesi o iddiaları yalanladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İnayet Topçuoğlu Hastanesi, karıştırılan bebek konusuyla ilgili bir açıklama yaptı. Fatma Çalışkan adındaki bir vatandaşın hastane raporlarına göre erkek bebek dünyaya getirdiği, ancak kendisine kız bebek verildiği konusuyla ilgili İnayet Topçuoğlu Hastanesi Başhekimi, Dr. İ. Gökhan Karalar, iddiaların asılsız olduğunu söyledi."

HASTANE BAŞHEKİMİ AÇIKLAMA YAPTI
İnayet Topçuoğlu Hastanesi Başhekimi Dr. İ. Gökhan Karalar, bahsi geçen tarihte hastanelerinde 4 doğum gerçekleştiğini ve tamamının koz bebeği olarak dünyaya geldiğini dile getirirken, şu ifadelere yer verdi: “04/08/2020 Salı günü saat 16.00 sularında sosyal medyadaki bazı haber kaynaklarında Gaziantep İnayet Topçuoğlu Hastanesindeki 30 Temmuz günü doğum yapan Fatma ÇALIŞKAN’ın bebeklerinin karıştırıldığını, erkek bebek yerine kendilerine kız bebek verildiğine dair iddiasını içeren bir takım asılsız haberler yer aldığı görülmüştür.
​30 Temmuz 2020 günü Hastanemizde 4 (dört) adet doğum gerçekleşmiştir. 4 (dört) doğumda da kız çocuğu dünyaya gelmiştir ve bununla ilgili resmi belgeler ve hastane kayıtları mevcuttur. Basında yer aldığı gibi iddia edilen farklı bebek cinsiyeti ve karışıklığının olması söz konusu değildir. 
​Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
 
NELER YAŞANMIŞTI?
Fatma Çalışkan aşındaki bir vatandaş. İnayet Topçuoğlu’nda bir erkek bebek dünyaya getirdiğini, ancak hastane tarafından kendisine kız bebek verildiğini dile getirmişti. Hastane raporlarında da Çalışkan’ın dünyaya getirdiği bebeğin erkek olarak kayıtlara geçtiği görülürken, hastane yönetimi konuyu yalanladı.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna