memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

30-05-2018 09:18 Kategori: MAGAZİN

Sanko çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Sanko çalışanları iftar yemeğinde buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"SANKO Holding şirketlerinden Sanko Tekstil ve Sanko Havlu çalışanları, Konukoğlu ailesinin geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. "

SANKO Holding şirketlerinden Sanko Tekstil ve Sanko Havlu çalışanları, Konukoğlu ailesinin geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu, Sanko Havlu Genel Müdürü Serdar Erpamukçu, Sanko Tekstil İşletmeleri Depolar Yönetim Müdürü Murat Köylüoğlu, Sanko Tekstil İşletmeleri Ürün Müdürü Mehmet Özçörekçi, Sanko Özel Güvenlik Genel Müdür Yardımcısı Şeref Çakmak ve TEKSİF Gaziantep Şube Başkanı Nuri Bay katıldı.
 
 
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu, masaları dolaşarak konuklara hoş geldiniz dedi ve Ramazanlarını kutladı.
 
İftar yemeği sırasında SANKO bünyesinde 10, 15, 30, 25 ve daha fazla süreden beri çalışan 27 kişiye, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket ve armağanlar verildi.
 
Bu arada, yapılan çekilişle şanslı 5 çalışan tam, 5 çalışan ise yarım altın kazandı. 


HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU