memo

Bugun...
21-07-2017 15:53 Kategori: MAGAZİN

Ozbi'de mesaj var:Bahar yanmadan gel

Ozbi'de mesaj var:Bahar yanmadan gel
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yaptığı çalışmalarla rap müziği sanatsal bir boyuta taşımaya kararlı gözüken Ozbi, yeni şarkısı ‘Bahar Yanmadan Gel’i müzikseverlerle buluşturuyor."

Yaptığı çalışmalarla rap müziği sanatsal bir boyuta taşımaya kararlı gözüken Ozbi, yeni şarkısı ‘Bahar Yanmadan Gel’i müzikseverlerle buluşturuyor.

Güçlü bir aşkı ve özlemi klasik rapçilerin aksine, bir şair gibi betimleyen ve video klibindeki güçlü alt metni, sinematografik bir dille anlatan Ozbi’nin yeni video klibi “Bahar Yanmadan Gel”, hapiste tutulan birinin şarkı söylediği, kırmızılı bir kadının yakalandığı ve çantasından bir güvercinin uçtuğu ‘’Kalbine Sor’’ klibinin devamı niteliğinde. Klipte yer alan karakterlerin gerçekçiliği ile Ozbi, sanatsal bakış açısını, rap müziğe harmanlamayı başarmış. İlk klipte de rol alan Nazlı Benan Özkaya performansı ile değme oyunculara taş çıkartırken, Yiğit Yalkın ve Ateş Bars’ın oyunculukları göz dolduruyor.

Sözleri, altyapısı, hikayesi Ozbi imzası taşıyan Bahar Yanmadan Gel’in yönetmenliğini ise Ozbi ve Metin Göktel beraber üstlenmektedir. Görüntü yönetmenliğini de  Metin Göktel’in yaptığı klipte kamera operatörlüğünü ise Tugay Yıldırım yapmıştır.

Direnişi, aşkı, sevmeyi, sevişmeyi, umudu konu alan Bahar yanmadan Gel klibi bugün Basemode Records YouTube kanalında sizlerle...Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
ANKETİMİZE KATILIN

31 MART 2019 YEREL SEÇİMİNDE GAZİANTEP'TE KİME OY VERECEKSİNİZ?

0%

0%

0%

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU