memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

13-08-2017 13:49 Kategori: MAGAZİN

Maraş ve Nabioğlu ailesinin en mutlu günü

Maraş ve Nabioğlu ailesinin en mutlu günü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Olay Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Maraş'ın kızı Tuğçe Maraş ile Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Nabioğlu'nun oğlu, CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici'nin yeğeni Avukat Orkun Nabioğlu Şirehan Otel'de dillere destan bir düğünle evlendi. "

Gaziantep Olay Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Maraş’ın kızı Tuğçe Leyla ile Gaziantep Serbest Muhasebeci ve  Mali Müşavir Odası Başkanı Mehmet Nabioğlu’nun oğlu, CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici’nin yeğeni Avukat Orkun Nabioğlu ünlü sanatçı İhsan Güvenç’in seslendirdiği muhteşem eserler eşliğinde Şirehan Otel’de düzenlenen dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. 

İş, siyaset, basın ve spor  dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Tuğçe ve Orkun’un genç çiftin düğününde Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Abdulkadir Yüksel, Şamil Tayyar, Akif Ekiçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ve çok sayıda siyaset ve iş dünyasının temsilcisi genç çifti yalnız bırakmadı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kıydığı nikaha AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Abdülkadir Yüksel, CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoglu, PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik OSB Başkan Vekili işadamı Cengiz Şimşek, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Tezcan, Eski Ekonomi Bakanı ve TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Masum Türker, Fıstıkzade Baklavaları İstanbul Distribütörü Nilüfer Özyıldırım, Hasan Dağılı, Av Ali Kazcı, Spor Toto Şube Müdürü Bünyamin Bozgeyik  ve çok sayıda ünlü isim şahitlik yaptı. Çiftin nikah cüzdanını Eski Ekonomi Bakanı ve TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi  Masum Türker verdi. Nikahın kıyılmasının ardından genç çifti ilk tebrik edenler nikah şahitleri oldu.  Maraş ve Nabioğlu ailesinin tebrikleri kabul etmesinin ardından sahne alan Sanatçı İhsan Güvenç konuklara müzik ziyafeti çekti.

Gaziantepli ünlü sanatçı İhsan Güvenç bir birinden güzel parçaları seslendirerek davetlilere adeta bir müzik şöleni yaşattı. Gaziantepli ünlü sanatçı İhsan Güvenç Gaziantep konu olunca dünyanın neresinde olursa olsun koşarak geldiğini ve bundan sonra da gelmeye devam edeceğini ifade ederek genç çifte mutluluklar diledi. Gecenin geç saatlerine kadar süren dillere destan düğünde konuklar gönüllerince eğlenirken genç çiftte Türkiye’nin değişik illerinden bu güzel günlerinde kendilerini yalnız bırakmamak için Gaziantep’e gelen konuklarıyla yakından ilgilendiler.

 

 

www.memohaber.com ailesi olarak bizde yeni çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU