memo

Bugun...
31-03-2017 12:54 Kategori: MAGAZİN

Kamufle Moral Band Studio Session ile karşınızda

Kamufle Moral Band Studio Session ile karşınızda
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkçe rap’in önemli ismi Kamufle ve alternatif rock müziğin önemli grubu Moral’in ortak projesi olan ve Türkiye’de rap müziğe yeni bir soluk getiren “Kamufle Moral Band” kısa süre önce yayınladıkları stüdyo performans serisi ve verdikleri konserlerle dinleyicilerin dikkatini çekti. Vokallerinde Kamufle'nin yer aldığı projede, gitarlar “Tolga Türünz” ve “Cem Şahin”, davullar “Tansel Türünz”, bas gitarlar ise “Baran Bekiroğlu” tarafından çalındı. "

Türkçe rap’in önemli ismi Kamufle ve alternatif rock müziğin önemli grubu Moral’in ortak projesi olan ve Türkiye’de rap müziğe yeni bir soluk getiren “Kamufle Moral Band” kısa süre önce yayınladıkları stüdyo performans serisi ve verdikleri konserlerle dinleyicilerin dikkatini çekti. Vokallerinde Kamufle'nin yer aldığı projede, gitarlar “Tolga Türünz” ve “Cem Şahin”, davullar “Tansel Türünz”, bas gitarlar ise “Baran Bekiroğlu” tarafından çalındı.

Parçalarda, “Aslı Güngör”, “Bilge Kösebalaban” ve “Ece Özey” in eşlik ettiği grubun, akustik kayıtları ile yeniden dinleyiciye sundukları albümü şimdi tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Aynı zamanda Kamufle Moral Band – Studio Session albümünün stüdyo performans videolarına Basemode Records’un Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU