memo

Bugun...

CİĞERCİ HÜSEYİN

CİĞERCİ HÜSEYİN

22-09-2017 21:09 Kategori: MAGAZİN

Gaziantepli ünlü baklavacıya muhteşem düğün

Gaziantepli ünlü baklavacıya muhteşem düğün
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye'nin ve Gaziantep'in ünlü baklavacılarından Bursa'da faaliyet gösteren Gülümoğlu Baklavaları yönetim kurulu Başkanı İsmet Kaya'nın kardeşi Adem Kaya ile Amasya Merzifon eşrafının güzel kızı Tuğba Erdoğan dillere destan bir düğünle dünya evine girdiler. "

Türkiye'nin ve Gaziantep'in ünlü baklavacılarından Bursa'da faaliyet gösteren Gülümoğlu Baklavaları yönetim kurulu Başkanı İsmet Kaya'nın kardeşi Adem Kaya ile Amasya Merzifon eşrafının güzel kızı Tuğba Erdoğan dillere destan bir düğünle dünya evine girdiler. 

Bursa Tacmahal Balo Salonu'nda  yaklaşık bin 200 davetlinin katıldığı düğün merasiminde misafirlere pasta yerine, özel sade tereyağdan yapılan 10 katlı baklava ikram edildi. 10 katlı baklavayı gelinle damat keserek misafirlere ikram ettiler. 

Yaklaşık 33 yıldan beri Bursa'ya baklavayı tanıtan Gülümoğlu Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kaya ve eşi Serpil Kaya'nın misafirleri tek tek karşılayarak ağırladıgı düğün merasimine Türkiye'nin bir çok ilinden ünlü baklavacılar katıldı.  

Üniversite yıllarından beri süren aşklarını evlilikle taçlandıran Adem ve Tuğba Kaya çiftinin muhteşem dügün merasiminde misafirler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler. Yeni çiftlerin balaylarını ise Kuşadası'nda ünlü bir otelde geçirecekler.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU