memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

13-08-2021 12:26 Kategori: MAGAZİN

Ebru Yaşar rüzgarı Turkcell Vadi İstanbul Sahnesinde esti

Ebru Yaşar rüzgarı Turkcell Vadi İstanbul Sahnesinde esti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Turkcell Vadi Açıkhava konserlerinde Ebru Yaşar yaklaşık 3 saate yakın sahne performansı ile sevenlerinden tam not aldı.Ebru Yaşar sahne öncesi röportaj yaptıktan sonra bir sürpriz ile karşılaştı. Almanya'da yayınlarını sürdüren Avrupalı Bayan dergisinden bir de ödül aldı."

Ödülü Yaşar'a gazeteci Sedat Sarıkaya verirken Ebru Yaşar ödül için Almanya'da yaşayan sevenlerine teşekkürlerini iletti. Tuvana Büyükçınar imzalı sahne  kıyafeti  ile oldukça iddialı olan Yaşar konserin ikinci yarısında kıyafet değişimi yaptı.Konserin ikinci yarısında siyah renkli muhteşem bir Balmain markasının  sahne kıyafeti ile sevenlerinin karşısına çıktı ve sevenlerinden tam not aldı. 
 
     Turkcell Vadi İstanbul'u sevenleri hınca hınç doldurdu ve konser boyunca coşkulu bir ağız ile ve seyirciye ayrılan bölümde bazı izleyiciler oyun oynayarak konser coşkusunu yaşadı.Konserde yerini alanların arasında  Bilal Sonses'de vardı.Ulusal Basın ve Radyocuların da yerini aldığı muhteşem gecede konser sonuna kadar coşku sürdü.
 
 Turkcell Vadi İstanbul sahnesinde  Geniş bir Repertuvar ile  Ebru Yaşar fırtınası esti.Büyük beğeni toplayan son klip şarkısı "Sessize Aldım"'in yanı sıra "Ben Bilmem","Yalnız Uyunmaz","Kalmam", "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş","Ben Ne Yangınlar gördüm","Havadan Sudan","Ateşten Gömlek","Sekiz ile Dokuz" gibi şarkılarının yanısıra sahnesinde türküler ve sevenlerinin istek şarkılarını da okuyarak sevenlerinin gönüllerini  konserinde bir kez daha fethetti.


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ