memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

13-10-2017 16:38 Kategori: MAGAZİN

Burçak'tan yeni single çalışması

Burçak'tan yeni single çalışması
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​Oryantal sound ve pop rock müzik tarzlarını birleştirerek kendi müziğini yaratan Burçak, yeni single çalışması “Vaziyet-i Tarumar” Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor!"

Oryantal sound ve pop rock müzik tarzlarını birleştirerek kendi müziğini yaratan Burçak, yeni single çalışması “Vaziyet-i Tarumar” Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor!

 

Türk kökenli, Hollanda doğumlu Burçak, küçük yaşlardan itibaren almış olduğu çeşitli müzik enstrüman eğitimleriyle müzik dünyasına giriş yapmıştır. Ayrıca 16 yaşından itibaren kendi kurduğu çeşitli gruplarda da solist olarak yer almıştır. Burçak’ın müziğe olan ilgisi kendi müziğine yönelmesinde büyük etkidir. Burçak’ın kendine has yorumu, müzik altyapı bilgisi ve enerjisi, onun “oryantal sound ve pop rock” tarzında adından sıkça söz ettirmiştir. Sony Music imzasıyla 2016 yılından beri yayımladığı “Dünya”, “Home Alone”, “Abrakadabra” EP’leri ve bu EP’lerde bulunan parçalardan oluşan “Remixes” çalışmasından sonra, şimdi de “Vaziyet-i Tarumar” şarkısını 13 Ekim Cuma günü tüm dinleyicilerle buluşturuyor.

‘’Vaziyet-i Tarumar’’ şarkısının sözü Burak Ozan, müziği Colin Meyer/Burçak Şikar, düzenlemesi ise Colin Meyer/Lennart Brugman/Burçak Şikar imzası taşımaktadır. Şarkının video klibi Hollanda’da Burçak’ın arkadaşlarıyla birlikte oluşturduğu, dansçıların kendisine eşlik ettiği, şarkının anlatmak istediği duyguyu yansıtmaktadır. Samimi görüntülerin olduğu video klibin yönetmen koltuğunda iseMarlies Bosma oturmaktadır.

 

Burçak “Vaziyet-i Tarumar” çalışması 13 Ekim Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında ve BurcakVEVO kanalında.

Burçak’ın Türkiye’deki Hayranlarına Sürprizi Var!!

Türkiye’deki Hollanda Kültür Ataşeliği’nin desteğiyle düzenlenen, yeni bir kültür ve sosyal iletişim ağı projesi olarak nitelendirilen “Music to Connect” adı altında tüm müzikseverlerle buluşmayı hedefleyen Burçak ve Hollanda’lı müzisyen arkadaşları, Türkiye’de üç farklı şehirde konser vererek tüm sevenlerine müzik ziyafeti yaşatacak!

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU