memo

Bugun...
16-03-2018 15:18 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Gaziantep Milli Eğitim Müdür Yardımcısına terfi! Tüfekçi Kırıkkale'ye Müdür...

Gaziantep Milli Eğitim Müdür Yardımcısına terfi! Tüfekçi Kırıkkale'ye Müdür...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Yusuf Tüfekçi Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. "

Milli Eğitim Bakanlığı taşra teşkilatında değişiklikler yaparak bazı il Milli Eğitim Müdürlerini görevden alırken, bazı illere ise yeni müdürler atadı. Bunlardan birisi ise Gaziantep, Müdür Yardımcısı Yusuf Tüfekçi Kırıkkale il Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 

2014 yılında Gaziantep Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atanan, Eğitim konusunda donanımlı olan Yusuf Tüfekçi'nin çeşitli illerde ilçe müdürlükleri ve İl Müdür Yardımcılıkları sırasında başarılı çalışmaları ile dikkat çekmişti. 

Milli Eğitim Bakanlığı Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş getirildi.

Öte yandan Gaziantep İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Yusuf Tüfekçi Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Isparta il milli eğitim müdürü de görevden alındı.

Isparta ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüklerine önümüzdeki günlerde atama yapılacağı gibi bir çok ilde il müdürlerinin değişmesi, görevden alınmasının iddia edildiği öğrenildi.

 

 Kaynak: HaberMerkezi
Editör: HaberMerkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU