memo

Bugun...
23-01-2018 17:37 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Çocuklara tatil armağanı Sanko Park'tan

Çocuklara tatil armağanı Sanko Park'tan
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sanko Park, sömestr tatilinde çocuklar için birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenleyerek minik ziyaretçilerine unutulmaz bir yarıyıl tatili yaşatıyor."

Bütün dünyada çocukların büyük bir ilgi ile takip ettiği çizgi film karakterleri Maşa ile Koca Ayı, 20 – 28 Ocak tarihlerinde 13.00 – 18.00 saatleri arasında, Sanko Park’ta çocuklarla bir araya geliyor. 

Alışveriş Merkezinin birinci katında kurulan özel etkinlik alanında, çocuklar Maşa ve Koca Ayı’yla fotoğraf çektiriyor ve birbirinden eğlenceli oyunlarla, danslarla doyasıya eğleniyor.

29 Ocak – 4 Şubat tarihlerinde, 14.00 – 19.00 saatleri arasında ise “Masallar Ülkesine” gidilecek. Rengarenk masallar ülkesi oyun alanında, çocuklar masal kahramanı olup masal dinleyecek ve etkinliğin sonunda her çocuğun kendine ait bir hikaye kitabı olacak. Minikler, hayallerinin kahramanını canlandırmak için Sanko Park’ta buluşacak.

Eğlencenin ve alışverişin tek adresi Sanko Park’ta çocuklara karne sevincini doyasıya yaşatacak bu aktivitelere katılım ücretsiz olacak. Bir dönem boyunca çalışıp tatili dört gözle bekleyen minik ziyaretçilerini unutmayan Sanko Park, onları 2 büyük lisanslı aktivite ile ödüllendiriyor. 

SANKO PARK

Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

Kent merkezinde, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt, H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, Boyner, Network, Kahve Dünyası, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO, Dominos Pizza ve Zukka gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

 Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU