memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

29-07-2020 09:42 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Yeni Ümit Modelistlik 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Kayıtları Başlattı!

Yeni Ümit Modelistlik 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Kayıtları Başlattı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Uluslararası çapta moda dünyasına nitelikli çalışanlar kazandırmak günümüzde çok önemli hale geldi. Rekabeti bir adım öne taşımak ve doğru ölçüler üzerinden kusursuz tasarımları hayata geçirmek adına, moda sektörü açısından her konuda uzman modelistler kazandırılmalıdır."

Yeni Ümit Modelistlik Kursları Eylül ayında yeni dönem kayıtları almaya başlıyor. Kayıt alacağımız bölümler;

  • Moda tasarımı, 

  • Modelistlik,

  • Stilistlik, 

  • Dikiş teknikleri, 

  • Gelinlik dikimi ve abiye tasarımı 

Uzman Eğitmenler İle Modelistlik Kursunun Önemi

Uluslararası çapta moda dünyasına nitelikli çalışanlar kazandırmak günümüzde çok önemli hale geldi. Rekabeti bir adım öne taşımak ve doğru ölçüler üzerinden kusursuz tasarımları hayata geçirmek adına, moda sektörü açısından her konuda uzman modelistler kazandırılmalıdır. O yüzden günümüzde profesyonel bir anlayışla ele alınan modelistlik kursu, akademik kadro bünyesinde teknolojiden faydalanarak en iyi şekilde gerçekleşmelidir. Meslekteki hataların telafisi olmadığı moda dünyası konusunda, kusursuz bir işçilik çıkarmak nitelikli ve eğitimli modelistlerin ışığı altında sağlanabilir.

Yeni Ümit Modelistlik Kursunun Web Sitesi: https://www.yeniumitmodelistlik.com/modelistlik-kursu-istanbul/ 

 Farklı Kurslar ile Moda Dünyası İçin Profesyonel Çalışanlar

Hazır giyim sektörü açısından ve moda dünyası konusunda nitelikli eleman en önemli unsurdur. Özellikle bu sektörün çok geniş bir alana yayıldığı düşünülürse, farklı kıyafetler açısından nitelikli çalışanların önemi çok daha büyük hale geliyor. O yüzden kıyafet konusunda farklı alanlar için değişik kurslar sağlanıyor. Örneğin onlar içerisinde modelistlik kursları ile gelinlik dikimi, abiye tasarımı, mefruşat, ayakkabı tasarımı, iç giyim ya da bebek çocuk modelistliği ile beraber çeyiz ve daha birçok değişik alandan bahsetmek mümkün. Yeni Ümit Moda akademisinde gelinlik dikim kursu ve dikiş teknikleri eğitimleri verilmektedir.

 Kıyafet İsimlerine Uygun Doğru Tasarımlar İçin Nitelikli Eleman

Her kıyafet kendi içerisinde bu beden ölçüleri ile beraber isim kategorisi kapsamında değişkenlik gösterir. O yüzden kıyafetin tasarımına uygun şekilde doğru model yaratmak, her açıdan uzmanların kontrolü altında gerçekleşir. Akademik kadro ve teknolojinin en iyi şekilde kullanıldığı kurslar sayesinde, günümüzde kıyafet isimlerine uygun doğru tasarımlar nitelikli elemanlar ile sağlanmaktadır.

 Yani pantolon modelleri isimleri kadın açısından bakıldığında, tasarımı en iyi şekilde öğrenmiş eğitimli modelistler, kusursuz bir giyimi hayata geçirebilmektedir. Böylece düz pantolon, dar pantolon, çizme paça, İspanyol paça, geniş paça ve tayt ile kargo gibi daha birçok değişik giyim doğru model ile yaratılıyor.

 Profesyonel Modelistlik Kursu

Moda dünyasını en iyi şekilde takip etmek ve her zevke hitap eden doğru kıyafetleri hatasız ortaya çıkarmak, eğitim almış profesyonel modelistlerin işidir. Tek bir kalıp üzerinden değil, kumaşa ve istenilen bedene göre modayı en iyi şekilde yansıtacak farklı kalıplardan geniş bir seçenek ortaya çıkarmak çok önemlidir. O yüzden ileri seviyede verilen kurumsal eğitim eşliğinde, dünyaya ayak uydurmuş nitelikli elemanlar kazandırılmaktadır.

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna