Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-11-2016 09:48 Kategori: KÜLTÜR SANAT

Yelken, güven tazeledi

Yelken, güven tazeledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği(GAFSAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden Hasan Yelken seçildi. Yelken, yaptığı teşekkür konuşmasında kültürün bir parçası olan fotoğraf sanatının geliştirilmesi için çalışmalara devam edeceklerini söyledi."

Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği(GAFSAD)   Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden Hasan Yelken seçildi. Yelken, yaptığı teşekkür konuşmasında kültürün bir parçası olan  fotoğraf sanatının geliştirilmesi için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği(GAFSAD) Genel Kurulu, dernek gösteri salonunda gerçekleştirildi. Üyelerin büyük bir çoğunluğunun katılımı ile gerçekleştirilen kongrede Hasan Yelken yeniden başkan seçildi.

Divan başkanı ve  üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul, istiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunun ardından Yönetim Kurulu faliyet raporu  ve  Denetleme Kurulu faaliyet raporlarının ayrı ayrı  okunarak  oylanması ile devam etti.

Daha sonra tek liste halinde gidilen seçimlerde Hasan Yelken Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği(GAFSAD) başkanlığına yeniden seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine de Şinasi Özkılıç, Halil Gül, Arzu Güven, Mehmet Tufan, Ramazan Haskanlı ve Ali Biçer seçildiler.Osman Önder Altunbaş, Ömer Işık, Fehmi Çengel  Denetim Kurulu üyeliklerine seçilirken,  Disiplin kurulu üyeliklerine ise  Cuma Kara, Müslüm Yaşargün ve Abdullah Bulut seçildi.  Yapılan kongrede Türkiye Fotoğraf Federasyonu delegeliklerine ise Şinasi Özkılıç, Halil Gül ve Barış Sinan Gürbüz seçildiler.

Fotoğraf bir  belgedir

Genel Kurul sonrasında yeniden başkan seçilen Hasan Yelken yaptığı teşekkür konuşmasında, fotoğraf etkinliklerinin artarak devam edeceğini söyledi. Yelken ‘’Geçmişi ve günümüzü geleceğe taşıyan ve aynı  zamanda bir belge niteliği taşıyan fotoğraf sanatının daha da gelişmesi için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemlerde daha  çok eğitimlere ve fotoğraf gezilerine ağırlık vereceğiz. Üyelerimizin bol bol pratik yapmalarına imkan tanıyacağız. Bunun yanı sıra açtığımız ve açacağımız  kurslarla geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştireceğiz. Bu anlamda da fotoğrafa gönül veren herkesi derneğimize birlikte çalışmaya bekliyoruz’’ diye konuştu.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna