memo

Bugun...
17-07-2017 11:59 Kategori: GENEL

Valilik açıkladı, OHAL Komisyonu başvuruları başladı

Valilik açıkladı, OHAL Komisyonu başvuruları başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Valiliği, 685 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu'nun kurulduğunu ve Başbakanlık tarafından 17.07.2017 Pazartesi gününden itibaren başvuruların alınacağını duyurdu."

Gaziantep Valiliği, 685 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu'nun kurulduğunu ve Başbakanlık tarafından 17.07.2017 Pazartesi gününden itibaren başvuruların alınacağını duyurdu.

İşte Gaziantep Valiliği'nden yapılan o açıklama:

"685 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu kurulmuş ve Başbakanlık tarafından 17.07.2017 Pazartesi gününden itibaren başvuruların alınacağı ilan edilmiştir.

12.07.2017 tarih ve 30122 mükerrer sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Olağanüstü hal işlemleri inceleme komisyonun çalışmasına ilişkin usul ve esaslar"  başlıklı tebliğinde belirtilen 6. Maddenin 1. fıkrasında “Başvurular, Komisyon tarafından oluşturulan https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ve bu Usul ve Esasların 1 ve 2 numaralı ekinde yer alan ilgili başvuru formu doldurulup alınan çıktı imzalanmak suretiyle valiliklere veya en son görev yapılan kuruma varsa ekleriyle birlikte yazılı olarak yapılır.”  şeklinde bildirilmiştir.

Belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde yapılacak müracaatlar Gaziantep Valiliği OHAL Bürosu tarafından kabul edilecektir.

Ayrıntılı bilgi Valiliğimizin web sitesindeki “OHAL Komisyonu Başvuru” linkinden temin edilebilecektir."

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU