memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

27-02-2019 16:16 Kategori: SİYASET

Tuncel: Halkın belediyesi olacağız

Tuncel: Halkın belediyesi olacağız
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"CHP Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Şehitkamil’in tüm kesimleri tarafından büyük bir destek gören Tuncel geçtiğimiz akşam Mevlana ve Çıksorut Mahallesi’ni ziyaret etti. "

CHP Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Şehitkamil’in tüm kesimleri tarafından büyük bir destek gören Tuncel geçtiğimiz akşam Mevlana ve Çıksorut Mahallesi’ni ziyaret etti. Tuncel’in ziyaretine yoğun ilgi gösteren mahalleliler muhtarlık ofisine sığmazken, Tuncel açık alanda miting havasında bir mahalle ziyareti gerçekleştirdi. Mahalleliye, ekonomik darboğazın son bulacağı sözünü veren Tuncel, ulaşım ve güvenlik sorunlarının da sonlandırılacağını söyledi. Mahalleli ise Tuncel’in Şehitkamil’e umut olduğunu dile getirdi.

TUNCEL ŞEHİTKAMİL’İ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

CHP Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Avukat Nesrin Tuncel, Şehitkamil halkından yoğun ilgi görüyor. Şehitkamil’i karış karış gezen ve sıkılmadık el bırakmayan Tuncel, geçtiğimiz akşam Çıksorut Mahallesi ve Mevlana Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle muhtarlıklarında toplantılar düzenleyen Tuncel’in ziyaretine mahalleli vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Mahallelinin yoğun kalabalığı muhtarlık ofisine sığmayınca mahalle ziyaretleri adeta birer mitinge dönüştü. Mahalleliye iş, aş ve insani koşullarda yaşam sözü veren Tuncel, mahallenin en büyük sorunu olan güvenlik ve ulaşım sorununun da çözüleceğini kaydetti.

Çıksorut Mahallesi ve Mevlana Mahallesi’nde yoğun bir kalabalığa seslenen Tuncel, “Mahallelerimizin tek tek bütün sorunlarını biliyoruz. Buna dair dosyalar oluşturmuş durumdayız. Seçildiğimiz takdirde önceliğimiz bu dosyalarımızı önümüze koyup sorunların çözmek olacak. Şehitkamil halkına sözümüzdür, biz seçildiğimizde halk belediyeciliği mantığı ile Şehitkamil’i yöneteceğiz. Biz seçildiğimizde hiç kimse aşevi kuyruklarında beklemeye mahkum edilmeyecek. İnsani yaşam koşullarına uygun şekilde her vatandaşımızın hayatını idame ettirebileceği koşulları sağlayacağız. Halk meclisleriyle ve kadın meclisleriyle Şehitkamil’i yönetmeye talibiz. Desteklerinizle zafere birlikte ulaşacağız ve yurttaşlığın gerektirdiği tüm haklardan Şehitkamil halkının yararlanarak hayatını sürdürmesini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

ŞEHİTKAMİL’İN UMUDU OLDU

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Tuncel, kadınların ve gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında, “Bizim belediyecilik anlayışımızda rant kavramı olmayacak. Çalmayacağız ve çaldırmayacağız. Herkesin eşit yaşam koşullarında belediyenin tüm imkanlarından yararlanmasını sağlayacağız. Bütün mahallelerimizin sorunlarını tek tek biliyoruz. Çıksorut ve Mevlana Mahallemizin yaşadığı sorunları da biliyoruz. Trafik, ulaşım ve güvenlik sorunları yaşadığınızı biliyoruz. Bunları çözeceğiz. Bunlar çözülemeyecek sorunlar değil, yeter ki belediyenin gelirleri halk için harcansın ki biz bunu yapmak için bu göreve talibiz. Birlikte kazanacağız ve birlikte bütün sorunlarımızı çözeceğiz” ifadelerine yer verdi. Tuncel’in ziyaretine yoğun ilgi gösteren Mahalle halkı ise Tuncel’e desteklerinin tam olduğunu belirterek, Tuncel’e yönelik, “Şehitkamil’in umudu oldunuz” şeklinde söylemlerde bulundular.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ