memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

14-05-2019 11:54 Kategori: SAĞLIK

THERMAGE İSTANBUL BOTOKS FİYATLARI

THERMAGE İSTANBUL BOTOKS FİYATLARI
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"25 ile 65 yaş arasında ki hastalara uygulanabilen botoks tedaivisne dair üzerinde durulması gereken en önemli konu şüphesiz ki botoks fiyatları hususundadır. "

Botoks tedavisi için Thermage İstanbul ve Marmara bölgesi tercih edilebilir. Fakat uygulamanın yapıldığı kliniğin fiyat kriterleri ve kalitesi iyi araştırılmalıdır. Botoks tedavisi, alın ve kaş ortası kırışıklıklar için ve boyun bölgesi için uygulanabilir. Yüz inceltmek için de tercih edilen botoks tedavisinin adı masseter botoksu olarak adlandırılır. Koltuk altlarında, el ve ayak terlemelerinde de botoks uygulanır. 
Botoks tedavisinin gerçekleşme süreci 15 ya da 20 dakikalık bir süreyi kapsar. Botoks tedavisi uygulamasında uygulama yapılan bölge ye minik iğnele vasıtası ile cilt altı dokusuna belirli ilaçlar enjekte edilir. Tedavi sürecinden sonra ise iğne yapılmış bölge de mercimek tanesi kadar şişlikler oluşabilir. Yarım saat gibi çok kısa süre de bu şişlikler gerilerek kaybolurlar. 
Botoks, bir ilaç tedavisi olarak hastalara hizmet vermeye başlamış bir tedavi metodudur. Dünya üzerindeki pek çok hastalık botoks ile tedavi edilebilmekte iken tesadüf eseri bir hasta için şaşılık tedavisinde bölge de yer alan çizgilerin yok edildiği fark edilmiş ve estetiğin güzellik dalında botoks tedavisinden yararlanılmaya başlanmıştır. 
Kasları durdurarak etki eden bir çalışma sistemine sahiptir. Kırışıklıkların yok edilmesi için en çok tercih edilen uygulamalardan biri olarak botoks tedavisi;  mimik hareketlerinden kaynaklanan kırışıklıkları yok etme de kaş kaldırma da ve yüz bölgesinde yer alan kaşların kaldırılması tedavisinde tercih edilir. Ayrıca yüz de yer alan sarkmalar da ve yüz inceltme tedavisi için tercih edilirken bunun yanı sıra bölgesel olarak aşırı terleme için de tercih edilir.  
Botoks Fiyatları 
Botoks fiyatları belirlenirken marka çeşidine göre ilaçların içeriği 100 ya da 200 ünitelik clostridium botulinum toxin type A içeriklidir. Botokslar da toz halinde flakon kullanılır. Bu flakonlar tedaviye hazır halde derin dondurucular da bekletilmelidir. Flakonlar kullanılmak istenildiğinde serum ile karıştırılıp kullanılır. Serum eklenen botoksların en çok 24 saatte kullanılması şarttır. Sulandırılan botokslar 24 saat içinde kullanılmaz ise sterilliğini kaybeder. Artması halinde botoksların çöpe atılması gerekir. Botoks fiyatları  bölgeye ve kliniğin hasta sayısına göre değişir. Thermage İstanbul ilinin pek çok ilçesinde botoks tedavisi işlemi yapan klinikler yer almaktadır.
 Botoks tedavisi her yıl 6 miyondan fazla hastaya uygulanmaktadır. İnce çizgi ve kırışıklıkların azaltılması için botoks tedavisi en çok tercih edilen estetik uygulamaları arasında yer alır. Bir bakteri olan botoks, göllerde, ormanlar da ve toprakta bol miktar da yer alır. Doğadan toplandığı için sporları oldukça zararsızdır. 
Botoks Uygulaması Ve Botoks Etkisi
Botoks tedavisi yüzde yer alan çizgilerin yok olması için çok fazla tercih edilen bir uygulamadır. Etki süresi 4 ya da 6 aya kadardır. 6 ay sonra botoks tedavisinin yenilenmesi gerekir. Bu nedenle botoks seansları botoks fiyatları hususunda etkilidir. Botoks tedavisinin tekrarı için thermage İstanbul genel de hastaların tercih ettiği bölgelerdendir. Botoks tedavisinden sonra hastaların şikayetleri gözle görülür oranda azalır. Botoks; idrar kaçıran, aşırı terleyen ve migreni olan hastalarda ayrıca aşırı şaşılığı bulunan hastalar da tedavi nedenli olarak kullanılabilir. Botoks fiyatlarını etikleyen etmenler hastanın yaşına bağlı olarak değişkenlik gösterir Çünkü yaş ve uygulamanın yapılacağı bölge tedavi süreci zamanlamasının belirlenmesinde çok önemlidir. Botoks uygulayacak uzmanın deneyim ve tecrübesi de botoks fiyatını oldukça ve önemli ölçüde etkiler. Botoks tedavisine dair fiyat bilgisine linkten ulaşılabilir. https://www.drmustafakaratas.com Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU