memo

Bugun...
17-12-2017 12:45 Kategori: GENEL

TEMA Vakfı Kurtuluş Koşusunda

TEMA Vakfı Kurtuluş Koşusunda
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"TEMA Vakfı Gaziantep gönüllüleri Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği 25 Aralık Gaziantep’in Kurtuluşuna istinaden düzenlediği Kurtuluş Koşusunda farkındalık oluşturmak için TÜRKİYE ÇÖL OLMASIN yazan yeleklerini giyerek yerini aldı."

TEMA Vakfı Gaziantep gönüllüleri Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği 25 Aralık Gaziantep’in Kurtuluşuna istinaden düzenlediği Kurtuluş Koşusunda farkındalık oluşturmak için TÜRKİYE ÇÖL OLMASIN yazan yeleklerini giyerek yerini aldı.

TEMA Vakfı Gaziantep il Temsilcisi Muharrem KATIOĞLU bu gün burada şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunu farklı bir etkinlikle Gaziantep Büyükşehir Belediyemizin organize ettiği Türkiye’nin  dört bir yanından ve yurt dışından gelen sporcuların da katıldığı koşu ve yürüyüş etkinliğine Gaziantep Üniversitesi Genç TEMA grubu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Genç TEMA grubu ve TEMA Vakfı İl, İlçe gönüllülerimizle hep birlikte gerçekleştirdik. Vakıf olarak toplumun yararına ve farkındalık oluşturma adına hiçbir fedakarlıktan geri kalmamaya çalışyoruz.

ÜLKEMİZİN TAŞINA, TOPRAĞINA HER DEĞERİNE SAHİP ÇIKIYORUZ

 Kurtuluş Savaşında çekilen çilelerin günümüz dünyasında da farklı boyutlarda çekilmemesi için TEMİZ TOPRAK, TEMİZ  HAVA VE TEMİZ SU için mücadele vermeye devam edeceğiz.

DEĞERLERİMİZ BİZE MİRAS DEĞİL EMANETTİR

 Bu cennet ülkede tüm değerlerimize sahip çıkarak, bu topraklarda umut yeşertmek için  omuz omuza yürüdük. Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU