memo

Bugun...
11-01-2018 14:19 Kategori: GENEL

Tema Vakfı Gaziantepliler Anadolu Lisesi bahçesine ağaç dikti

Tema Vakfı Gaziantepliler Anadolu Lisesi bahçesine ağaç dikti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"​ İstanbul Gaziantepliler Anadolu Lisesi Çevre Kulübü öğrencilerinin davetlisi olarak TEMA Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Muharrem Katıoğlu ve Şahinbey İlçe Temsilcisi Deniz Yılmaz öğrenciler ile bir araya geldiler. TEMA Vakfı il Temsilcisi Katıoğlu ekolojik yaşamın öneminden; temiz toprak, temiz hava ve temiz su için geç kalmadan harekete geçmenin öneminden bahsetti."

  İstanbul Gaziantepliler Anadolu Lisesi Çevre Kulübü öğrencilerinin davetlisi olarak  TEMA Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Muharrem Katıoğlu ve Şahinbey İlçe Temsilcisi Deniz Yılmaz öğrenciler ile bir araya geldiler. TEMA Vakfı il Temsilcisi Katıoğlu ekolojik yaşamın öneminden; temiz toprak, temiz hava ve temiz su için geç kalmadan harekete geçmenin öneminden bahsetti.

KAMU SPOTU ATALARIMIZ EVLERİNİ VERİMSİZ ARAZİLERE YAPARLARDI DİYOR..

 Muharrem Katıoğlu çarpık kentleşme ve ekilebilir topraklara şehirler fabrikalar kurmaya devam edersek kamu spotunda olduğu gibi tepelik ve kayalık alanlara şehirler kurmaz isek yaşamsal önemi olan toprakları koruma altına almaz isek gıdaya ulaşmamız giderek tehlikeye düşmektedir. Verilere göre her gün bir milyondan fazla insan aç yatmaktadır. Acil önlem alınmazsa tehlike ciddi boyutlarda.

HAVANIZI HER GÜN KONTROL EDİN

Dışarıya çıkmadan  once mutlaka soluduğunuz havanın kalitesini  havaizleme.gov.tr   linkinden   kontrol edin.

Temiz hava solumak her vatandaşın en doğal hakkı olduğunu asla unutmayın.

HER GİTTİĞİM OKULA MUTLAKA AĞAÇ DİKMEYE ÇALIŞIYORUM

İstanbul Gaziantepliler Anadolu Lisesinin bahçesinede öğrenciler ile ağaç diken Katıoğlu ağaçları yaşattığımız sürece biz de yaşarız. Ağaçların ve hayvanların hayatımızın en önemli unsurları olduğunu asla unutmayalım.Bizim yaşamamız onlara onların yaşaması bize bağlı…

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU