memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

27-07-2022 00:04 Kategori: EKONOMİ

TATİL NE KOLAY

TATİL NE KOLAY
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye’nin en güzel tatil şehirlerinden biri olan Antalya’da artık son dönemde gerçekleşen korona döneminden sonra insanlar otellerden çok havuzlu korunaklı muhafazakar villa kiralama ya da müstakil muhafazakar villa kiralama tercih ediyorlar."

Türkiye’nin en güzel tatil şehirlerinden biri olan Antalya’da artık son dönemde gerçekleşen korona döneminden sonra insanlar otellerden çok havuzlu korunaklı muhafazakar villa kiralama ya da müstakil muhafazakar villa kiralama tercih ediyorlar. Sakinlerimizin yaz-kış döneminde kendilerini daha rahat hissetmeleri ve bir haftalığına kendilerine ait ev kiralamak isterken, yetkisiz kişilerin kiraladıkları evlerle ilgili sorunlar yaşıyorlar ve bazılarının ev sahipleri faizi olmamasına rağmen peşinat aldıktan sonra ortadan kayboldu.  İnternet forumlarında, sosyal medyada ve diğer platformlarda bu tür dolandırıcılıkların maalesef devam ettiğine dair iddialar var. Bu nedenle ev kiralamak isteyen vatandaşlarımızın çok dikkatli olması gerektiğini hatırlatırız. Villa kiralama  Tüm yıl boyunca hayalini kurduğunuz sürecin rahat ve huzurlu bir şekilde, kendiniz ve ailenizle geçireceğiniz en değerli zamanı geçirmeyi planladığınız yerde devam etmesi için herkesin bir takım önlemler alması gerekiyor. 

Villayı Nasıl kiralayabilirim? 

 1) Beğendiğiniz konaklama biriminde tatilinizi geçirmek istediğiniz günleri seçin ve rezervasyon talebi gönderin. 

 2) Hesap yöneticimiz konaklamanın uygunluğunu kontrol edecek ve en kısa sürede size geri dönecektir. Otel; Tatillerinizde müsait olması durumunda peşin ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz. 

 3) Toplam tutarın %35'ini banka havalesi, kredi veya banka kartı ile ön ödeme yapabilirsiniz. Kalan tutar varışta nakit olarak ödenmelidir. Girişte kalan ödeme kredi veya banka kartı ile yapılamaz. Villaya vardığınızda ödeme yapın ve konaklamanızın keyfini çıkarın!

 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 12.Sayı

Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ