memo

Bugun...

TERMİN FUARCILIK

TERMİN FUARCILIK

09-10-2017 21:45 Kategori: SPOR

Tahmazoğlu'ndan Ampute Milli Takımı'na tebrik

Tahmazoğlu'ndan Ampute Milli Takımı'na tebrik
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası'nın final karşılaşmasında Türkiye, İngiltere'yi 2-1 yenerek şampiyon oldu. Final karşılaşmasını izlemek üzere İstanbul'a giden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, maç sonunda Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ile birlikte futbolcuları kutladı. "

Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası'nın final karşılaşmasında Türkiye, İngiltere'yi 2-1 yenerek şampiyon oldu. Final karşılaşmasını izlemek üzere İstanbul'a giden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, maç sonunda Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ile birlikte futbolcuları kutladı.

Karşılaşma sonrasında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ile birlikte futbolcuları tebrik eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey'den 6 sporcunun bulunduğu milli takımla gurur duyduklarını söyledi. Ampute Futbol Milli Takım kaptanı Osman Çakmak ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine verdiği destek ile başarıya ulaştıklarınıs ifade etti.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ise şampiyon olan takımı kutlayarak, "Türkiye bunu bugün öğrenecek ve bundan sonra daha çok maçlarınızı izleyeceğiz. Çok mutluyuz. Hiç kimsenin farkında olmadığı bir başarı. Galiba neyin daha önemli olduğunu karıştırıyoruz Burada bu coşkuyu bu tartir edip keyiflenmemiz lazım. Ben çok heyecanlandım, keyifli bir maç oldu gerçekten müthişti" dedi.

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER SPOR HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU