Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-11-2019 11:36 Kategori: GÜNDEM

Size Özel Teknede Doğum Günü Partisi

Size Özel Teknede Doğum Günü Partisi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Doğum günü kutlamaları için tercih edilecek mekanlardan biri de son yıllarda olacak trend olan teknelerdir. İster 2 kişilik isterseniz kalabalık bir organizasyon şeklinde yapılan teknede doğum günü partilerinde, kişi sayısına göre fiyat belirlenir."

Teknede doğum günü partisi için kendiniz belirleyeceksiniz ekstra seçeneklerle organizasyon hazırlanır. Bütün boğazı baştanbaşa dolaşarak yapacağınız doğum günü partinizde, size lazer gösterisi de eşlik eder. Rengarenk süslenen balonlar eşliğinde yakamozların ışıltısı ile muhteşem bir görsel atmosfer oluşur. Kişisel isteğe göre keman dinletisi ile de partinizi yapabilirsiniz. 

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Teknede Doğum Günü

Teknelerde her türlü hava koşullarına göre imkanlar vardır. Yemek ve kokteyl için yemekli gerekli hizmeti sunan tekneler olduğu gibi kendi getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri servis edebileceğiniz paketler mevcuttur. Teknede doğum günü pastası istenirse paket içinde olabilir. Organizasyon için teknelerde ses sistemleri bulunur. Arzu ettiğiniz parçaları çalmak için kendi listenizi oluşturabilirsiniz.  Ekstra ücret vererek havai fişek gösterisi, video ve fotoğraf çekimi, özel süsleme ve oryantal hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için teknede doğum günü partileri organize eden şirketler ile temasa geçmeniz yeterlidir. Daha fazla bilgi edinmek için https://nessyatkiralama.com/yatta-dogum-gunu/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna