memo

Bugun...
01-09-2017 09:52 Kategori: GENEL

Şimşek, Gaziantep'te bayram namazı kıldı

Şimşek, Gaziantep'te bayram namazı kıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, bayram namazını seçim bölgesi Gaziantep'te kıldı ve bayramın İslam coğrafyasında zulmün sona vermesine vesile olması dileğinde bulundu."

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, bayram namazını seçim bölgesi Gaziantep'te kıldı ve bayramın İslam coğrafyasında zulmün sona vermesine vesile olması dileğinde bulundu.

Bayramda çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek beraberinde Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte bayram namazını Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan Karşıyaka Merkez Camisi'nde kıldı. Bayram namazının ardından cemaat ile bayramlaşan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, cami çıkışında herkesin bayramını kutlayarak şunları söyledi:

"İnşallah bu bayram kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştiği bayram olur. İslam aleminde özellikle Arakan'da, Suriye'de, Irak'ta, Yemen'de aklınıza gelebilecek her yerde zulmün bitmesini, bir an önce barışın, huzurun, kardeşliğin ve refahın tesisine vesile olmasını diliyorum. Gaziantepli vatandaşlarımızın ve tüm milletimizin bayramını tebrik ediyorum. Ülkemizin güçlü ve müreffeh bir şekilde nice bayramlara erişmesini temenni ediyorum." Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU