memo

Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

02-08-2021 19:40 Kategori: SİYASET

Prof. Dr. Filiz, Tarım ve Orman Bakanını istifaya çağırdı

Prof. Dr. Filiz, Tarım ve Orman Bakanını istifaya çağırdı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İmam Hüseyin Filiz sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak Tarım ve Orman Bakanını istifaya çağırdı. "

28 Temmuz – 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında Adana, Osmaniye, Antalya, Mersin, Muğla, Uşak, İzmir, Kayseri, Kahramanmaraş, Edirne, Kütahya, Balıkesir, Kilis, Kocaeli, Kastamonu, Sakarya, İstanbul, Hatay, Bursa, Diyarbakır, Karaman, Manisa, Bingöl, Kırklareli, Bilecik, Şanlıurfa, Aydın, Bitlis, Çanakkale, Çorum, Samsun, Isparta, Tunceli, Çankırı ve Denizli olmak üzere toplam 35 ilimizde 129 yangın çıktı. Bu yangınlarda birçok mahallede onlarca ev, iş yeri ve fabrika yanarken, ne yazık ki 8 vatandaşımız hayatını kaybetti, yüzlerce insan yaralandı, henüz sayısı belirlenemeyen pek çok hayvan ve bitki türümüz yanarak yok oldu.

Yangınların çıkış nedenleri, bu kadar fazla sayıda ve bu denli büyük yangınlara dönüşmesine ilişkin kamuoyunda birçok soru işareti oluşmasının ardından, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İmam Hüseyin Filiz sosyal medya hesabından “Sayın Tarım ve Orman Bakanı, bir kez de olsa, yapamadığınızı ve başarısız olduğunuzu kabul ederek, bazı ülkelerde ki bakanlar gibi istifa edin!” ifadesiyle yayınladığı mesajla Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi istifaya davet etti.



Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM


DİĞER SİYASET HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 11.Sayı

Memo News 10.Sayı

Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
SPOR MANŞETLERİ