Bugun...

GİRAY FİLO

GİRAY FİLOO

01-11-2019 10:38 Kategori: GÜNDEM

Prima Modelleri

Prima Modelleri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bebeklere gün içerisinde rahatlık, ebeveynlere ise büyük kolaylık sunan marka dünyanın en çok tercih edilen bebek ürünlerini sizler için üretiyor. Yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişleten markanın önceliği her zaman bebeklerin sağlığını korumaya yöneliktir."

Prima farklı tarzlarda üretilen bebek bezi üretimi yaparak ailelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyor. Son dönemlerde bebek bezlerinin içerikleriyle ilgili yeniliklere odaklanarak üretim gerçekleştiren marka, nefes alan ve koruyucu losyon içeriklerini piyasaya sunmuştur. 

Prima Markası

Bebek bezi denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan Prima, yenidoğan, bebek ve çocuk olmak üzere üç farklı kategori üzerinden satışa çıkarıyor. Marka, beziyle beraber bebek cildine özel olarak üretilen ıslak havlu üretimi de gerçekleştiriyor. Şimdi https://www.cosmetica.com.tr/prima/ adresine giriş yaparak Prima ürünlere göz atabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Bebeklerinin rahatlığını düşünen marka ebeveynlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Markanın her yaş grubuna hitap edecek, farklı seçeneklerdeki bebeklerin gün içerisinde rahat etmesini sağlıyor. Dünya üzerinde bir çok anne bebeği için bez tercihinde Prima markasını tercih ediyor.Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 9.Sayı

Memo News 8.Sayı

Memo News 7.Sayı

Memo News 6.Sayı

Memo News 5.Sayı

Memo News 4.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 1.Sayı

Kahve Molası

MUHİTTİNOGLU TOYOTA

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

Oba Makarna